Clinica Cosmetologica Gdynia - Salon kosmetyczny / kosmetologiczny w Gdyni
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

To właśnie połączenie pracy wciąż rozwijających się specjalistów (także dermatologów) z najwyższej jakości sprzętem do wykonywania profesjonalnych zabiegów sprawia, że Clinica Cosmetologica to znacznie więcej niż salon kosmetyczny. Nasi lekarze oraz kosmetolodzy świadczą usługi z zakresu kosmetologii medycznej, a naszym celem nie jest po prostu poprawa wyglądu, a walka z przyczynami realnych problemów. Dlatego też pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach dostępnych na rynku!

Sprawdź depilację laserową Vectus!

vectusJednym z najpopularniejszych w naszej placówce zabiegów jest depilacja laserowa. Co istotne, wykonujemy, poprzedzone konsultacjami dermatologicznymi, depilacje ze wskazań medycznych (np. wrastające włoski, zapalenie mieszków włosowych). Do Państwa dyspozycji jest najnowocześniejszy sprzęt, jaki jest obecnie dostępny na rynku – laser diodowy Vectus. Nad jego technologiami pracowali naukowcy z Harvard University. Warto tu wspomnieć o dwóch technologiach – fototermolizy selektywnej oraz Skintel. Dzięki pierwszemu wspomnianemu rozwiązaniu, wiązka lasera wnika w głąb skóry, aby zadziałać na aktywną melaninę. Skintel to z kolei inteligentny czytnik melaniny, który pozwala na automatyczne dostosowanie mocy urządzenia do danej sytuacji. Efektem jest niesamowicie efektywna depilacja.

W Clinica Cosmetologica w Gdyni wykonujemy liczne ZABIEGI NA CIAŁO

Nasza wykwalifikowana kadra oraz najnowocześniejszy sprzęt pomogą Państwu w walce z realnymi problemami takimi, jak:

ZABIEGI NA TWARZ w Clinica Cosmetologica w Gdyni

Do wyboru mamy tu szerokie spektrum kuracji, które pomogą zwalczyć wiele najróżniejszych schorzeń i problemów, jak na przykład:

HIFU Ultraformer III – skuteczny zabieg na twarz i ciało

ultraformer III - hifuNowoczesny i bezinwazyjny zabieg liftingujący Ultraformer III HIFU można przeprowadzić na każdej części ciała. Wykorzystuje się wytwarzane przez specjalną głowicę fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanek, powodują ich obkurczenie i stymulują tkanki do produkcji kolagenu. W wyniku czego skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i napięta.

Wskazaniem do zabiegu może być wiotka skóra, podwójny podbródek, nadmiar skóry, czy też zmarszczki. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, można poddawać mu się przez cały rok, nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu występować może zaczerwienienie, jednak powinno ono zniknąć po kilku godzinach.

Końcowe rezultaty można zaobserwować około 2-3 miesiące po ostatnim zabiegu. Skóra jest napięta i wyraźnie ujędrniona.

Na specjalną uwagę zasługują zabiegi mające na celu zamykanie naczynek

Laser VariliteTo jedne z najczęściej wykonywanych u nas kuracji. Rozszerzone naczynka to bardzo trudny w usunięciu problem. Skuteczna walka z tym schorzeniem wymaga wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego podejścia. W naszych gabinetach popękane naczynka zamykamy za pomocą lasera VariLite 532 nm. i VariLite 940 nm., lasera Harmony XL oraz głowicy Hot-Cold. Konkretny zabieg, jak i cały plan terapii, jak w przypadku wszystkich problemów, także w tym wypadku, dobierany jest indywidualnie podczas konsultacji.

Leczenie rumienia

W naszej placówce można wykonać także leczenie rumienia. Rumień to schorzenie, które swoje podłoże ma w rozszerzających się naczynkach. Objawem są tu jednak nie tylko zaczerwienienia, ale też inne nieprzyjemne dolegliwości, jak na przykład pieczenie skóry. Walka z tym uporczywym problemem nie jest łatwa, gdyż działać trzeba profesjonalnie i delikatnie zarazem. Nasz zespół ma jednak doświadczenie w tym zakresie, a likwidację rumienia u pacjentów umożliwia im wykorzystywany podczas zabiegów innowacyjny sprzęt: laser Varilite oraz laser Harmony XL.

Zabiegi trychologiczne

W kontekście naszej pracy nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym aspekcie, jakim są zabiegi trychologiczne. Jesteśmy jedną z niewielu placówek na Pomorzu, która świadczy usługi z zakresu trychologii. Trycholog określany jest także czasem jako lekarz od włosów, gdyż jest to lekarz dermatolog, który specjalizuje się właśnie w leczeniu przyczyn wypadania włosów oraz łysienia. W naszej placówce przeprowadzamy zarówno kompleksową diagnostykę, jak i zabiegi na łysienie oraz wypadanie włosów. W celu określenia przyczyn takiego stanu przeprowadzamy, w zależności od potrzeb, badanie skóry głowy – Trichoskopię – z komputerową oceną Tricholab, a także ocenę samych włosów podczas badania Trichogram. Po zbadaniu przyczyn wypadania włosów można przeprowadzić indywidualnie dobrane zabiegi na łysienie i wypadające włosy. Wybierać możemy tu między zabiegami Dermapen/Mezopen oraz mezoterapią.