Visage RF – precyzyjny termolifting twarzy i okolic oczu

Visage RF to zabieg dedykowany do punktowego wygładzania skóry z wykorzystaniem fal radiowych. Jeśli zmagasz się z problemem poziomych linii na czole, lwią zmarszczką, bruzdami nosowo-wargowymi czy tzw. zmarszczkami palacza – przeczytaj, co wyróżnia zabieg visage, kiedy warto go wykonać, a komu jest niezalecany.


Clinica Cosmetologica nie przeprowadza zabiegu Visage RF.
Istnieje natomiast możliwość skorzystania z innych skutecznych alternatyw.
Kliknij tutaj

Visage RF – dla kogo i na czym polega?Brak zmarszczek na czole

Visage RF to nieinwazyjny termolifting, służący do precyzyjnego oddziaływania na zmarszczki na czole, w okolicach oczu lub ust. Podczas zabiegu skóra jest intensywnie rozgrzewana, co stymuluje skurcze włókien kolagenu, powoduje ich uszkodzenie termiczne, a następnie odbudowę, co w rezultacie przekłada się na efekt ujędrnienia skóry.

Dodatkowo Visage RF działa stymulująco na fibroblasty, powodując produkcję nowego kolagenu. Wykonuje się kilka zabiegów w serii, w trzytygodniowych odstępach. Pierwsze efekty są widoczne już po jednej sesji zabiegowej. Visage RF jest szczególnie polecany, gdy potrzebujesz odmłodzić skórę niewielkiego obszaru twarzy, bez oddziaływania na pozostałe partie cery.

Przeciwwskazania do zabiegu Visage RF

Termolifting jest zabiegiem mało inwazyjnym, jednakże nie powinien być wykonywany w przypadku:

 • ciąży lub karmienia piersią,
 • choroby nowotworowej,
 • zaburzeń krzepliwości krwi,
 • cukrzycy,
 • epilepsji,
 • chorób zakaźnych,
 • wszczepionego rozrusznika serca,
 • nadciśnienia,
 • zastosowania wypełniaczy (na miesiąc przed zabiegiem Visage RF),
 • posiadania otwartych ran lub stanów zapalnych skóry.

Co zamiast Visage RF? Poznaj najlepsze alternatywy!

Chcesz odmłodzić skórę twarzy lub okolicę oczu, ale zabieg Visage nie jest dostępny w Twoim mieście? Wybierz jedno z nowoczesnych rozwiązań z dziedziny kosmetologii, proponowanych przez Clinica Cosmetologica:

 • Venus Legacy – bardzo skuteczny w redukowaniu zmarszczek zabieg, z zastosowaniem fali radiowej, a także Impulsowego Pola Magnetycznego. Użycie ponadto technologii VariPulse pozwala precyzyjnie określić głębokość, z jaką urządzenie oddziałuje na tkanki, natomiast wykorzystanie Real Time Thermal Feedback służy podnoszeniu temperatury w czasie rzeczywistym. Obydwie te funkcjonalności zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla skóry podczas zabiegu.
 • Maximus – to zabieg zapewniający działanie tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni w jednym urządzeniu. Dzięki niemu stymulowana jest produkcja kolagenu i kwasu hialuronowego co sprawia, że cera odzyskuje jędrność, elastyczność i zdrowy koloryt.
 • Pollogen Legend – przypomina zabieg Maximus, jednak dodatkowo wykorzystuje działanie energii hybrydowej, przy zastosowaniu specjalnej głowicy wyposażonej w mikroigiełki. Urządzenie to niezwykle silnie pobudza skórę, skutecznie ją wygładzając i wyraźnie poprawiając jej napięcie.

justyna-masalPollogen Legend łączy w sobie zalety zabiegu Maximus z korzyściami z zastosowania urządzenia Surgen. Działanie fal radiowych i dynamicznej aktywacji mięśni w połączeniu z technologią energii hybrydowej to jeszcze intensywniejsza stymulacja skóry, a w konsekwencji – szybsze efekty! (mówi Justyna Masal-Ochotny, kosmetolog z Clinica Cosmetologica)

Jeśli nie wiesz, który z zabiegów będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie, zapytaj doświadczonego kosmetologa – zapraszamy na bezpłatną konsultację w Clinica Cosmetologica. Czekamy na Ciebie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie!

zespol-cc-kosmetolodzy


Bibliografia

1. Key D. J., Comprehensive thermoregulation for the purpose of skin tightening using a novel radiofrequency treatment device [w:] ”Journal of Drugs in Dermatology” p. 185 – 189, 13(2) 2014
2. Kępa A., Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na okolice oczu – przegląd wybranych technik cz. 1, [w:] „Kosmetologia Estetyczna”, 1/2015 / vol. 4, s. 75-80
3. Kołaczek A., Przegląd metod pielęgnacji cery dojrzałej [w:] „Kosmetologia estetyczna”, nr 6 / 2015, vol. 4, s. 541-545
4. Wasiluk M., Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – zaawansowana technologia w medycynie anti-aging, „Kosmetologia Estetyczna” nr 4 / 2012 / vol. 1

Dodaj komentarz

Komentarze

tolka 29.11.2019 10:41

w sumie ja to nawet nie mam pieniędzy na takie zabiegi ;d..

Cytra-222 29.11.2019 05:47

Moja koleżanka była na Visage RF i powiedziała, że bez szału. Jak ktoś ma już jakiś upatrzony zabieg na twarz i okolice oczu to lepiej przy nim zostać. Z resztą po co zmieniać jak obecne działają.

vinnia 28.11.2019 21:23

kurcze moim zdaniem już przesadzają z tym wymyślaniem kolejnych zabiegów..Mamy venus, maximus, pologen po co kolejny.. Visage RF.. pewnie działa tak samo jak pozostałe