Jak zlikwidować worki pod oczami? Spróbuj HIFU

Masz już dość worków pod oczami? Nie sprawdzają się u Ciebie domowe sposoby? Masz wrażenie, że próbowałaś/-eś już wszystkiego? Mamy dla Ciebie najbardziej innowacyjny zabieg, dzięki któremu wreszcie skutecznie, na długo i bezinwazyjnie pozbędziesz się worków pod oczami! To zabieg HIFU!

Worki pod oczami - likwidacja za pomocą zabiegu HIFU

Wiemy, że worki pod oczami potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Sprawiają, że wygląda się na starszą lub nawet chorą. Zapewne nieraz ktoś zapytał Cię, czy dobrze się czujesz, właśnie z powodu worków pod oczami.

Niestety, bardzo trudno się ich pozbyć. To po prostu kwestia indywidualnej urody – co prawda zmęczenie, czy niewyspanie nasilają ten problem, ale nie stanowią jego głównej przyczyny. Takie osoby każdego dnia muszą borykać się z podpuchniętą skórą, która bardzo często ma dodatkowo siny koloryt. Popularne sposoby, jak na przykład zimne okłady, pomagają w niewielkim stopniu, a co gorsza – tylko na chwilę. Zamaskowanie tego problemu za pomocą makijażu również nie jest łatwe. Dlatego proponujemy zabiegi HIFU na worki pod oczami.

Na czym polega metoda HIFU?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym w ogóle jest HIFU. HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to innowacyjna technologia zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która wykorzystywana jest podczas zabiegów Ultraformer III. Do skóry, miejsce przy miejscu, przykładana jest głowica, która emituje fale ultradźwiękowe. Podczas zabiegów regulujemy głębokość ich penetracji, mając do wyboru aż 6 parametrów, co umożliwia ich indywidualne dostosowanie.

Podczas zabiegów HIFU – Ultraformer III fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki, a w rezultacie prowadzi do obkurczenia włókien kolagenu. W efekcie naturalną reakcją skóry jest intensywna regeneracja, skutkująca pobudzeniem produkcji nowych włókien kolagenu. Efekt? Skóra staje się napięta, zlikwidowana zostaje wszelka wiotkość, redukowane są worki i zmarszczki.

HIFU - Ultraformer III zabiegi na twarz

Dlaczego HIFU? Lifting bez skalpela i strzykawek!

HIFU to zdecydowanie jeden z ulubionych naszych (kosmetologów) zabiegów. Dlaczego? Cenimy go przede wszystkim za to, że łączy to, co w nowoczesnej kosmetologii najważniejsze. Świetne rezultaty, komfort podczas zabiegów i bezpieczeństwo.

HIFU na worki pod oczami sprawdza się świetnie, wystarczy już jedna wizyta, aby pozbyć się tego problemu całkowicie i na długo. Dodatkowe korzyści? Znaczna redukcja zmarszczek pod oczami i poprawa kolorytu skóry!

Nie mamy tu do czynienia z inwazyjnymi procedurami, nie potrzebujemy igieł i strzykawek. Zabiegi są bezpieczne, a po wyjściu z gabinetu skóra wygląda na tyle dobrze, że bez problemu można wrócić do pracy i innych zajęć. Same zabiegi są bezbolesne i nie ma konieczności podawania znieczulenia.

Igor Michajłowski - cytatZabiegi HIFU – Ultraformer III wyróżniają się na tle innych propozycji pod wieloma względami. Najważniejszą cechą jest tu oczywiście niesamowita skuteczność, dzięki czemu w wielu przypadkach możliwa jest całkowita likwidacja worków pod oczami. Do osiągnięcia takich rezultatów wystarczy jedna wizyta, podczas gdy w przypadku wielu innych zabiegów trzeba wykonywać je w seriach. Ponadto efekty utrzymują się bardzo długo, bo nawet do dwóch lat. Przy tych wszystkich korzyściach, jest to bardzo bezpieczne i bezinwazyjne rozwiązanie. W przeciwieństwie do innych propozycji z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, HIFU na worki pod oczami można wykonywać przez cały rok, nawet latem
mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Cosmetologica

HIFU Ultraformer III – najczęstsze pytania
Czy zabieg wymaga znieczulenia? Nie
Czy trzeba w szczególny sposób przygotować się do zabiegu? Nie
Czy po zabiegu konieczna jest rekowalescencja? Nie
Jak dużo zabiegów trzeba wykonać? Wystarczy 1 zabieg
Czy zabiegi można wykonywać latem? Tak
Jak długo utrzymują się efekty? do 2 lat
Jaka jest cena zabiegu? sprawdź cennik

Jak działa urządzenie Ultraformer III?

Na poniższym video można obejrzeć, w jaki sposób działa to urządzenie:

Bezpłatna konsultacja z kosmetologiem przed zabiegiem

Wciąż nie masz pewności, czy zabiegi są najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? Zapraszamy na darmowe konsultacje! Podczas takiej wizyty odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i sprawdzimy, czy faktycznie zabiegi HIFU to najlepszy sposób na worki pod oczami w Twoim przypadku. Przeprowadzimy szczegółowy wywiad, uważnie przyjrzymy się skórze i wykluczymy ewentualne przeciwwskazania. W razie jakichkolwiek wątpliwości, istnieje możliwość skonsultowania się z najlepszymi specjalistami – dermatologami, którzy ściśle współpracują z naszą placówką.

Darmowe konsultacje z kosmetologami

Podczas takiej wizyty zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb. W przyjaznej atmosferze możemy po prostu porozmawiać o zabiegach i o tym, jak zlikwidować worki pod oczami. Serdecznie zapraszamy!

DARMOWĄ KONSULTACJĘ z kosmetologiem umówisz w każdej naszej placówce – zadzwoń 791 604 604.

Zabiegi a domowe sposoby na worki pod oczami

Istnieje mnóstwo domowych sposobów na podpuchnięte oczy i worki pod oczami. Najpopularniejsza są chyba zimne okłady, w tym ze schłodzonych plastrów ogórka. Znaleźć można także wiele kremów pod oczy, których zadaniem jest zlikwidowanie worków. Dlatego nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak takie zabiegi, jak właśnie HIFU, mają się do stosowania kosmetyków, czy innych domowych metod.

Otóż, zacznijmy od tego, że specjalistyczne zabiegi są najbardziej efektywnym rozwiązaniem, co oznacza, że dają najbardziej spektakularne efekty w krótkim czasie. Za pomocą żadnej domowej metody nie pozbędziemy się całkowicie, skutecznie i tak szybko worków pod oczami, jak podczas wizyty w profesjonalnej klinice.

Czy oznacza to, że można zapomnieć o kremach pod oczy? Oczywiście, że nie! Odpowiednia i mądra pielęgnacja skóry zawsze stanowi podstawę każdej kuracji kosmetologicznej. Zabiegi są jej uzupełnieniem. Codzienne stosowanie dobrego kremu pod oczy sprawi, że skóra będzie zdrowsza, a w konsekwencji efekty zabiegów utrzymają się dłużej. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak się pozbyć worków pod oczami, pamiętaj, że najlepsze rezultaty uzyskasz łącząc odpowiednią pielęgnację z nowoczesnymi rozwiązaniami kosmetologii, czego najlepszym przykładem jest bez wątpienia HIFU – Ultraformer III.

Dodaj komentarz

Komentarze

Pati-K 26.10.2018 12:50

Spróbowałam i jestem bardzo zadowolona, worki zniknęły jak ręką odjął. A pomyśleć, że tyle lat się z nimi męczyłam, żadne kremy i żele, nigdy nie dały mi tak szybkiego i spektakularnego efektu. Dodatkowy efekt liftingu twarzy poprawił jej owal, dlatego Pani Agnieszko – jak najbardziej można polecić ten zabieg jako lifting!

Agnieszka 26.10.2018 12:41

Zastanawiam się, czy HIFU pomoże na sam litfing twarzy? Bo moja znajoma ma problem symetria i drugim podbródkiem, zastanawiam się, czy mogę polecić jej ten zabieg, czy lepszy będzie jakiś inny…

Paulina 26.10.2018 11:30

Z całego serca polecam zabiegi HIFU! Na ostatnie urodziny zrobiłam sobie prezent i wybrałam się na Ultraformer na worki pod oczami. Jestem po prostu zachwycona! Jedna wizyta, a worki zniknęły całkowicie. Naprawdę, nie spodziewałam się takich efektów. Ja miałam worki pod oczami chyba od zawsze. Pamiętam, że nawet w liceum miałam z tym problem, no cóż taka uroda. Kłopot w tym, że z wiekiem okolica oczu wyglądała coraz gorzej i w wieku 30. lat nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez mocno kryjącego korektora pod oczami. Jak nie zrobiłam makijażu, ludzie w pracy pytali mnie, czy nie jestem chora… Aż trudno uwierzyć, że to wszystko to przeszłość, nie mogę się nacieszyć swoim odbiciem w lustrze. Jeszcze raz polecam – warto!