Infuzja tlenowa – przywróć piękno i młodość swojej skórze. Natychmiast!

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to innowacyjny zabieg, wykorzystujący czysty tlen pod ciśnieniem do wprowadzenia substancji o działaniu pielęgnacyjnym i leczniczym do głębszych warstw skóry. Na czym polega, kiedy jest zalecana, a w jakich przypadkach nie powinno się jej wykonywać? Dowiedz się więcej na temat niezwykle skutecznej infuzji Intraceuticals i ciesz się natychmiastowym efektem poprawy wyglądu cery!

Infuzja tlenowa – jak wygląda zabieg?

Najpierw skóra jest poddawana dokładnemu demakijażowi. Po jej oczyszczeniu kosmetolog ocenia stan cery i rozmawia z pacjentem o jego oczekiwaniach. Następnie dobiera odpowiednią ampułkę, która zapewni najlepsze rezultaty. Kolejny etap to peeling, który oczyszcza pory z zanieczyszczeń i usuwa martwe komórki naskórka. Tak przygotowana cera jest już gotowa na przyjęcie składników aktywnych zawartych w ampułce. Po uprzednim otwarciu jednorazowej fiolki, kosmetolog wypełnia jej zawartością infuzor. Następnie zbliża go na odległość 1 mm od skóry. Pracuje na jednej, a później na drugiej połowie twarzy, wtłaczając składniki aktywne w głąb skóry. Po zabiegu pacjentowi zostaje zaaplikowany żel o działaniu nawadniającym na całą twarz, ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Całość procedury trwa około 1,5 godziny i kończy się nałożeniem kremu nawilżającego.

Wskazania do wykonania infuzji tlenowej

Zabieg możemy przeprowadzić niezależnie od wieku, zawsze wtedy gdy zależy nam na szybkiej poprawie wyglądu skóry. Infuzja tlenowa będzie szczególnie pomocna gdy mamy:

  • zmarszczki
  • wiotką skórę
  • przebarwienia
  • poszarzałą cerę
  • ślady po trądziku

Infuzja tlenowa – przeciwwskazania

Zabieg jest mało inwazyjny i na tyle łagodny, że może być stosowany przez większość osób. Przeciwwskazaniem są natomiast infekcje skóry (o podłożu bakteryjnym wirusowym lub grzybiczym), a także przerwanie jej ciągłości w obszarze zabiegowym.

Efekty infuzji tlenowej

Rezultaty można zobaczyć od razu po wykonaniu zabiegu, będą jednak w pełni widoczne po upływie kilkunastu godzin. Efekty pojedynczego zabiegu utrzymują się około czternastu dni. Po przeprowadzeniu serii sześciu zabiegów, rezultaty trwają przez kolejne pół roku. Infuzja tlenowa jest idealna, gdy zależy nam na odmłodzeniu i rozpromienieniu cery.

karolina-browarczyk-miniW zależności od zastosowanego serum uzyskujemy wygładzenie i spłycenia zmarszczek, ujędrnienie i poprawę napięcia skóry (efekt liftingu), rozjaśnienie przebarwień, zmian potrądzikowych i poprawę kolorytu cerymówi Karolina Raszeja, kosmetolog Clinica Cosmetologica.

Infuzja tlenowa w Gdańsku

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskW Clinica Cosmetologica wykonujemy zabiegi infuzji tlenowej metodą Intraceuticals, która łączy działanie hiberbarycznego tlenu ze specjalistycznym serum. Technologia ta łączy osiągnięcia medycyny oraz efekty pracy uniwersytetów w Australii, gdzie powstały te unikalne preparaty. Sekret jej skuteczności tkwi w ampułkach dostosowanych do konkretnych potrzeb, wtłaczanych w głąb skóry, przy pomocy tlenu, pod odpowiednim ciśnieniem. Naszym klientom oferujemy preparaty: Opulence i Rejuvenate (dostępne też w kilku wersjach boosters)mówi Marta Włodarczyk, kosmetolog Clinica Cosmetologica.

INTRACEUTICALS – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok 60 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: 6 zabiegów w serii co 2 tygodnie
Czas utrzymania się efektów: do kilku tygodni

rejuvenateRejuvenate to kuracja z kwasem hialuronowym służącą do redukcji zmarszczek i innych objawów starzenia się skóry. Serum wtłaczane przy pomocy tlenu redukuje problem poszarzałej i zmęczonej cery. Rejuvenate zapewnia efekt spłycenia zmarszczek, a także ujędrnienia i uelastycznienia skóry, poprawia też jej gęstość. Przywraca promienny wygląd i sprawia, że skóra natychmiast wygląda młodziej. Ampułka zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego. Drobnocząsteczkowy dociera do głębokich warstw cery, dzięki temu zostaje ona skutecznie zregenerowana i zrewitalizowana. Natomiast duże cząsteczki kwasu pozwalają utrzymać wysoki poziom nawilżenia w wierzchnich warstwach skóry.
Serum Rejuvenate wykorzystujemy także w wersji Boosters (wzbogaconych dodatkowo witaminą A, C+3, kolagenem lub wodą termalną).

INFUZJA REJUVENATE – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy

intraceuticals Boosters witamin aWitamina A zawarta w serum jest polecana skórze ze zmarszczkami, przebarwieniami i zmianami trądzikowymi. Ampułka oczyszcza i zwęża pory. Redukuje niedoskonałości oraz oznaki starzenia się cery.

Intraceuticals Boosters Witamina A+ – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy

Intraceuticals Boosters Witamina C+3Witamina C+3 to serum zawierające aż trzy formy cennej witaminy (plus preparat Rejuvenate). Taka kompozycja zapewnia maksymalną skuteczność w zakresie rozjaśniania przebarwień, wygładzania i wzmacniania cery.

Intraceuticals Boosters Witamina C+3 – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy

Intraceuticals Boosters Witamina KOLAGENBooster z dużą zawartością kolagenu to idealne rozwiązanie dla skóry ze zmarszczkami, pozbawionej jędrności, blasku czy zmęczonej. Dzięki tej ampułce uzyskamy efekt liftingu, poprawy gęstości i napięcia cery.

Intraceuticals Boosters Witamina Kolagen– PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy

thermal waterSerum z wodą termalną sprawdzi się doskonale przy skórze odwodnionej, suchej lub podrażnionej. Zapewni efekt dogłębnego nawilżenia i dotlenienia skóry. A także redukcję zaczerwienień, podrażnień, poprawę mikrokrążenia, napięcia oraz kolorytu cery.

Intraceuticals Thermal Water – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy

opulence-brightening-wandNatomiast ampułka Opulence, służy przede wszystkim rozjaśnieniu przebarwień i plam pigmentacyjnych. Zawarta w serum alfa arbutyna powoduje regulację wydzielania barwnika w skórze. Cera po zabiegu jest wygładzona i rozjaśniona, a jej koloryt wyrównany. Zabieg sprawdzi się nie tylko przy przebarwieniach, ale także w przypadku cery z łuszczycą, egzemą, wypryskami czy atopowym zapaleniem skóry. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy nawadnia i ujędrnia skórę, wygładza też drobne zmarszczki.

INFUZJA OPULENCE – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: 450 zł
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy

Podsumowanie

Potrzebujesz zabiegu, który zapewni szybkie efekty? Doskonałym rozwiązaniem będzie infuzja tlenowa. Opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Infuzja tlenowa Intraceuticals cieszy się dużą popularnością także wśród gwiazd, stanowiąc idealny zabieg bankietowy, niepozostawiający podrażnień czy innych skutków ubocznych. Po kilku (maksymalnie kilkunastu) godzinach, możemy cieszyć się pełnymi rezultatami odmłodzonej, nawilżonej i pełnej blasku cery, o wyrównanym kolorycie.

Darmowe konsultacje z kosmetologami

Bibliografia

1. Malinowska P., Kujałowicz K., Analysis of a Market Offer of Anti-Wrinkle Cosmetics Intended for Mature Skin Care,
2. Liang M.D., Narayanan K., Method for removing skin wrinkles, 1990
3. Dziezak J.D., Preservatives: antioxidants. The ultimate answer to oxidation, 1986

Dodaj komentarz

Komentarze

Wafel 20.08.2019 10:16

Patrząc po internecie na opinie infuzji tlenowej to zdecydowanie przeważają te pozytywne. Chyba trzeba będzie zabrać się za wygładzenie cery, w którymś z gdańskich gabinetów 🙂

rozsądna 16.08.2019 12:12

Trzeba przyznać, że efekt infuzji tlenowej jest niemal natychmiastowy, ale ceny za zabieg też niczego sobie. Jeżeli ktoś na szybko chce się wypięknić na jakąś imprezę to faktycznie może to być dobry pomysł. No chyba, że faktycznie ktoś planuje serię zabiegów to wtedy efekty utrzymają się dość długo.

KlopsowaWyborowa 07.08.2019 07:15

Już w przyszłym tygodniu wybieram się na zabieg infuzji tlenowej w Gdańsku. Wybieram się na wesele koleżanki i chcę zobaczyć czy rezultat faktycznie będzie taki szybki i dobry jak mówią 🙂

Drzazga9 15.07.2019 08:33

Ja już mam wyrobioną opinię o infuzji tlenowej i jest to bardzo szybki zabieg. Przy odpowiedniej ilości powtórzeń infuzja tlenowa jest też długotrwała.

Guzio 30.06.2019 11:23

Zabieg jest dość drogi, ale jeżeli faktycznie dzięki infuzji tlenowej efekt jest natychmiastowy to cena jest raczej zrozumiała. Ciekawe jak bardzo odmieniłaby się moja buzia dzięki temu ^^