Indiba Deep Care – ujędrniające i modelujące działanie fal radiowych

Indiba Deep Care – ujędrniające i modelujące działanie fal radiowychZabieg Indiba służy do poprawy jędrności skóry na twarzy i ciele. Urządzenie podczas pracy wykorzystuje falę radiową o częstotliwości 448 kHz, dotychczas stosowaną w medycynie regeneracyjnej. Dzięki tej technologii zabieg może być przeprowadzany nawet u pacjentów onkologicznych lub z chorobami autoimmunologicznymi, którzy wcześniej nie mogli korzystać z wielu dobrodziejstw z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.


Zabiegu Indiba nie znajdziemy w ofercie Clinica Cosmetologica.
Istnieje jednak możliwość skorzystania z równie skutecznych zabiegów modelujących sylwetkę.
Kliknij tutaj

Indiba Deep Care – na czym polega zabieg?

Indiba stymuluje odbudowę tkanek na poziomie komórkowym. Częstotliwość 448 kHz zapewnia równowagę jonową na zewnątrz i wewnątrz komórek, co przekłada się na wysokie bezpieczeństwo całej procedury, sprawiając, że Indiba jest dostępna nawet dla pacjentów z przebytą chorobą nowotworową. Zabiegi Indiba są mało inwazyjne – nie wymagają znieczulenia, wiążą się jedynie z odczuwaniem ciepła na skórze, w związku ze zwiększonym metabolizmem komórkowym oraz detoksykacją i drenażem tkanek. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć, rekonwalescencja nie jest wymagana.

Zabiegi Indiba trwają około 40-50 minut, a koszt jednej sesji kształtuje się na poziomie 300-1500 zł w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.

Zabieg indiba – wskazania

 • zmarszczki,
 • worki pod oczami i tzw. kurze łapki,
 • utrata jędrności skóry twarzy i/lub ciała,
 • obwisłe pośladki i biust,
 • cellulit,
 • rozstępy,
 • blizny pooperacyjne.

Zabieg indiba – przeciwwskazania

Indiba jest zabiegiem, do wykonania którego występuje bardzo niewiele przeciwwskazań. Jest on dostępny nawet dla pacjentów z chorobami nowotworowymi oraz autoimmunologicznymi oraz posiadającymi metalowe implanty w ciele.

Nie można natomiast wykonywać go w przypadku:

 • zakrzepicy,
 • ciąży i okresu karmienia piersią,
 • wszczepionego rozrusznika serca.

Zabiegi Indiba – efekty

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, sugerowana seria to (w zależności od stanu skóry) najczęściej cztery do ośmiu, maksymalnie dziesięciu zabiegów. Poleca się wykonywać je w odstępach co 2-3 dni. Jeśli zależy nam na jak najszybszych efektach, to wówczas można wykonywać je nawet codziennie

Co możemy zyskać dzięki działaniu urządzenia Indiba? Przede wszystkim skóra odzyskuje jędrność a zmarszczki, cellulit i rozstępy zostają wygładzone. Ponadto zabiegi Indiba wspomagają modelowanie sylwetki i redukowanie tkanki tłuszczowej.

Najlepsze alternatywy dla zabiegu Indiba

Indiba jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które z przyczyn zdrowotnych, nie mogą wykonywać innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Jeśli natomiast cieszymy się dobrym, ogólnym stanem zdrowia i nie cierpimy z powodu chorób przewlekłych, możemy wybierać spośród szerokiej gamy zabiegów, wykorzystujących działanie fal radiowych. Szczególnie polecamy takie zabiegi jak: Maximmus, Pollogen Legend oraz Venus Legacy.Maximus

Zabieg Maximus pozwala na bezinwazyjne wyszczuplenie sylwetki. Dzięki działaniu tripolarnej fali radiowej rozgrzewa i upłynnia tłuszcz, ułatwiając jego usunięcie w procesie metabolizmu. Ponadto stymuluje mikrorążenie i nasila drenaż limfatyczny. Technologia dynamicznej aktywacji mięśni wypycha tłuszcz do góry i przyspiesza jego wydalanie, a przy tym zwiększa napięcie skóry.

Maximus™ – podstawowe informacje
Cena:od 149 zł
Czas zabiegu:na ciało od 30 do 45 minut, na twarz – od 20 do 30 minut
Znieczulenie:nie
Zdolność do pracy:tak
Sugerowana seria:8 zabiegów
Czas utrzymania się efektów:min. 12 miesięcy

Pollogen Legend jest zabiegiem łączącym działanie fali radiowej z dynamiczną aktywacją mięśni oraz energią hybrydową. Tripolarna fala Pollogen Legend na Rozstępyradiowa podgrzewa skórę i tkankę tłuszczową do temperatury 60 stopni Celsjusza, co upłynnia tłuszcz i sprawia, że staje się on łatwiejszy do usunięcia z organizmu. Technologia dynamicznej aktywacji mięśni, mobilizuje włókna mięśniowe do pracy na całej ich długości, powodując, że tłuszcz jest wypychany na zewnątrz, a następnie wydalany w drodze metabolizmu.

Pozwala to pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder czy ud oraz redukcję uporczywego cellulitu. Zastosowana dodatkowo technologia energii hybrydowej (Voluderm Hybrid Energy) wykorzystuje specjalne mikroigiełki, które pobudzają skórę do produkcji kwasu hialuronowego, zapewniając widoczny efekt odmładzający. W przypadku gdy zabieg jest wykonywany na twarzy, urządzenie pozwala na zniwelowanie tzw. drugiego podbródka. Poza tym nasilona zostaje produkcja kolagenu i elastyny, powodując ujędrnienie skóry, wygładzenie zmarszczek i/lub blizn.

Pollogen Legend™ – podstawowe informacje
Cena:od 499zł
Czas zabiegu:20 – 45 min
Znieczulenie:nie
Zdolność do pracy:tak
Sugerowana seria:2 do 4 zabiegów
Czas utrzymania się efektów:ok. 12 miesięcy

Kosmetolog Natalia Munda - GdańskPodczas zabiegu Pollogen Legend wykorzystywane są trzy zaawansowane technologie: tripolarna fala radiowa, dynamiczna aktywacja mięśni oraz energia hybrydowa. Takie połączenie zapewnia bardzo wysoką skuteczność urządzenia, w związku z czym sugerowana seria zabiegów to zaledwie 2 do 4 sesji. Ponadto efekty utrzymują się przez dwanaście miesięcy.mówi Natalia Munda, kosmetolog Clinica Cosmetologica.

Venus Legacy jest zabiegiem, który także bazuje na działaniu fal radiowych. Urządzenie służące do jego wykonywania, podczas pracy wykorzystuje wVenus Legacy sumie aż cztery technologie:

 • Multipolarną Falę Radiową – która nasila proces lipolizy, ułatwiając rozbicie i usunięcie nagromadzonego tłuszczu,
 • Impulsowego Pola Magnetycznego – wzmaga syntezę kolagenu i stymuluje tworzenie fibroblastów, co skutkuje zwiększeniem jędrności i gęstości skóry. Ponadto prowadzi do powstawania nowych naczyń włosowatych, co silnie usprawnia krążenie, przyczyniając się do redukcji cellulitu.
 • Vari Pulse – technologia ta pozwala kontrolować głębokość oddziaływania na tkanki, dzięki czemu zyskujemy skuteczny drenaż limfatyczny, stymulację krążenia i redukcję obrzęków,
 • Real Time Thermal Feedback – umożliwia kontrolowanie temperatury w czasie rzeczywistym, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, a jednocześnie najwyższą skuteczność urządzenia.

Indiba Deep Care, Maximmus, Pologen Legend czy Venus Legacy? Nie wiesz, który zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Clinica Cosmetologica. Dyplomowany kosmetolog oceni stan Twojej skóry i pomoże dobrać najskuteczniejsze rozwiązanie.

Darmowe konsultacje z kosmetologami

Bibliografia

1. Kaszuba A., Pfenninger J., Floch M., Procedury zabiegowe i diagnostyczne w dermatologii i medycynie estetycznej, Urban & Partner, 2012
2. Padlewska K. (red. nauk.), Kosmetologia ciała, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2018
3. Współczesna kosmetologia – nowoczesne urządzenia (opracowanie zbiorowe), Wydawnictwo Atena, 2012

Dodaj komentarz

Komentarze

Martynadas 02.11.2019 13:45

Nie mam zielonego pojęcia po co powstają kolejne zabiegi. Przecież mamy maximusa, pollogen legend czy venus legacy, które bardzo dobrze spełniają swoje funkcje.

piwoniaa13 03.10.2019 11:41

ach dużo jest tych zabiegów ujędrniających i modelujących ciało. Ciężko coś wybrać. Ja to bym chciała taki zabieg, który będzie tani i da rezultaty po pierwszej wizycie 😀

szałwiaa 24.09.2019 15:15

Fajnie, że taki zabieg liftingujący nie wpływa na nasz tryb życia i można normalnie kontynuować po nich pracę 🙂

Pola 23.09.2019 12:10

Ja ciągle staram się zdrowo odżywiać i systematycznie ćwiczyć, ale efekty są mało zauważalne. Tak czytam o tych zabiegach redukujących tkankę tłuszczową oraz modelującym sylwetkę i mam coraz większą ochotę na skorzystanie z jakiegoś.

Alicja-oo 22.09.2019 10:21

Szczerze to mało z tego rozumiem co tutaj piszą, ale ostatnio byłam na jedynym zabiegu liftingującym twarzy (mam problem z drugim podbródkiem) i muszę powiedzieć, że efekty są świetne. Czekają mnie jeszcze z 3 zabiegi i jestem dobrej myśli.