Zmarszczki pod oczami - lifting skóry wokól oczu. Usuwanie zmarszczek wokół oczu
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

U każdego, prędzej, czy później, pojawiają się zmarszczki. To naturalny proces, związany ze starzeniem się skóry. Z wiekiem traci ona kolagen, stanowiący naturalny wypełniacz, dzięki któremu skóra jest gęsta i jędrna. Ponadto przez lata na skórze odbija się proces jej rozciągania, związany między innymi z mimiką.

W zdecydowanej większości jako pierwsze obserwuje się zmarszczki pod oczami. To dlatego, że skóra w tym obszarze jest najbardziej cienka i delikatna. Proces ten można nieco opóźnić, stosując odpowiednie kremy, ale nie jesteśmy w stanie przez całe życie utrzymywać idealnie gładkiej skóry. Zmarszczki wokół oczu mogą się pojawiać wolniej, ale pojawią się na pewno. Kiedy już je zaobserwujemy, niełatwo je usunąć. Znaczne zniwelowanie zmarszczek jest jednak możliwe podczas specjalistycznych zabiegów.

Zmarszczki pod oczami – zabiegi

Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna posiadają bogaty arsenał metod do walki ze zmarszczkami wokół oczu. Jesteśmy w stanie uzyskać wyraźne, ale wciąż naturalne efekty. Zmarszczki mimiczne pod oczami zredukujemy podczas takich zabiegów, jak: Ultraformer III – HIFU, Aquapure, Intraceuticals, laser Palomar Emerge, Harmony XL pro NIR, Harmony XL Clear Lift, Surgen, Maximus, Pollogen Legend, Mobilift M6, Icoone, geneO+, Dermapen 3/ Mezopen, peelingi, głowicę Hot-Cold, Venus Legacy i mezoterapia igłowa.

Masz zmarszczki pod oczami?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Efekty przed i po – przykładowe efekty usuwanie zmarszczek za pomocą zabiegów dobranych przez kosmetologa

Zabiegi na zmarszczki wokół oczu

Ultraformer III – HIFU na zmarszczki pod oczami

ultraformer III - hifuInnowacyjną, a wręcz przełomową, metodą usuwania zmarszczek jest zabieg Ultraformer III – HIFU. Zabieg jest niezwykle skuteczny – w większości wypadków wystarczy jedna wizyta. Ponadto jest bezbolesny, bezpieczny, a skóra nie wymaga specjalnej pielęgnacji po zabiegu. Co niezwykle istotne, w przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, Ultraformer III wykonywać można bez względu na porę roku.

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskO technologii HIFU wykorzystywanej podczas zabiegu Ultraformer III, mówi się, że to lifting bez skalpela. Nie bez powodu, gdyż rezultaty już po jednej wizycie są naprawdę zaskakujące. Podczas zabiegu na skórę działa zogniskowana fala ultradźwiękowa, która podnosi temperaturę tkanek na wybranej, przez osobę przeprowadzającą zabieg, głębokości. Powstają kontrolowane mikrouszkodzenia, produkowane są nowe włókna kolagenowe, a skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i napięta. Ponieważ proces regeneracji trwa kilka tygodni, to właśnie po upływie tego czasu można obserwować ostateczne rezultaty, gdyż na przestrzeni tego czasu, skóra stopniowo wygląda coraz lepiej. Co ważne, rezultaty zabiegu utrzymują się aż do dwóch lat – mówi Marta Urbanowicz, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Kosmetolog Karolina Formela - GdańskPacjenci często poszukują zabiegu, który dawałby świetne efekty przy niewielkiej ilości zabiegów, a przy tym był bezbolesny. To istotny aspekt dla wielu osób, które nie chcą poddawać się niekomfortowych zabiegom. W przypadku Ultraformera III nie mamy tego problemu. Zabieg jest na tyle przyjemny, że nie ma konieczności aplikowania nawet kremu znieczulającego – mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Usuwanie zmarszczek pod oczami wykonać można też podczas innych zabiegów takich, jak:

Aquapure

aquapureZabieg Aquapure składa się z kilku etapów, w których wyspecjalizowane głowice dozują na skórę roztwory posiadające różne właściwości. Rozpoczyna się od dokładnego złuszczenia martwego naskórka i rozpuszczenia sebum. Na tak przygotowaną skórę aplikuje się roztwór stymulujący produkcję kolagenu i elastyny. Głowice wyposażone w różne funkcje, jak elektroporacja, mikroprądy, naprzemienne generowanie ciepła i zimna, intensyfikują efekt odmłodzenia. Wielowymiarowe działanie Aquapure skutkuje poprawą mikrokrążenia, uelastycznieniem skóry i spłyceniem zmarszczek.

Intraceuticals na zmarszczki pod oczami

intraceuticalsIntraceuticals to zabieg infuzji tlenowej, którego efekty widoczne są natychmiast. Polega na zaaplikowaniu na skórę specjalnego serum, zawierającego drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy z przyłączonymi składnikami aktywnymi. Następnie na skórę działa się sprężonym i stężonym tlenem, który umożliwia wtłoczenie składników serum do jej głębszych warstw. Rezultatem zabiegu jest zmniejszenie zmarszczek, delikatny efekt liftingu, poprawa kolorytu i nawilżenia skóry.

Palomar Emerge na zmarszczki wokół oczu

Lasere Emerge GdańskPalomar Emerge jest to laser frakcyjny, najczęściej wykorzystywany do walki z kurzymi łapkami. Światło lasera dokonuje kontrolowanych mikrouszkodzeń, które skutkują pobudzeniem regeneracji tkanek.

Harmony XL pro NIR

Laser Harmony XL PROTo także frakcyjny laser na zmarszczki pod oczami. Emituje on światło bliskie podczerwieni, które podgrzewa tkanki do temperatury około 40˚C. W efekcie włókna kolagenowe kurczą się i dochodzi do produkcji nowego kolagenu. Dzięki Harmony XL pro NIR skóra staje się gęstsza i bardziej napięta.

Pollogen Legend na zmarszczki pod oczami

pollogen-legendJest to nowoczesny sprzęt, za pomocą którego możemy wykonać zabiegi Maximus oraz Surgen. Na zabieg Surgen składają się dwa etapy. W pierwszym dzięki zastosowaniu radiofrekwencji RF podnoszona jest temperatura tkanek. Kolejny etap polega na działaniu na skórę impulsami elektrycznymi. W efekcie dochodzi do pobudzenia regeneracji.

Karolina Formela kosmetologPodczas zabiegu Maximus wykorzystujemy działanie tripolarnej fali radiowej, która ogrzewa skórę do 60˚C. Skutkuje to pobudzeniem produkcji włókien kolagenowych, włókien elastyny oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu skóra staje się gładsza, ale też bardziej promienna – mówi Karolina Formela, kosmetolog

Mobilift M6

MobiliftTo zabieg bazujący na technologii endermologii LPG. Zabieg Mobilift M6 wykonuje się za pomocą specjalnej głowicy, która stymuluje skórę specjalnymi klapkami, co skutkuje pobudzeniem produkcji kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Geneo+ redukuje zmarszczki pod oczami

GeneoJest to zabieg wykorzystujący naturalne zdolności skóry. Zabieg Geneo+ rozpoczyna się od zaaplikowania na skórę ampułki z serum. Następnie skóra poddawana jest działaniu głowicy, przez co na powierzchni skóry pojawiają się bąbelki dwutlenku węgla. W efekcie w obszarze zabiegowym pojawia się krew bogata w tlen. Dochodzi do poprawy mikrokrążenia, a składniki aktywne zawarte w ampułce lepiej się wchłaniają.

Dermapen / Mezopen

DermapenDermapen/ Mezopen to zabieg, podczas którego bezpośrednio do skóry dostarczane są koktajle odżywcze. W tym celu wykorzystywana jest głowica, przypominająca właśnie długopis. Połączenie składników odżywczych z formą podania, która mechanicznie stymuluje skórę, powoduje pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, co z kolei skutkuje poprawą jędrności i gęstości.

Hot-Cold

Jak sama nazwa wskazuje, podczas zabiegów Hot-Cold wykorzystuje się specjalną głowicę, która emituje na przemiennie niską i wysoką temperaturę. Uprzednio zaaplikowane składniki odżywcze doskonale się wchłaniają, poprawia się napięcie skóry, a także zredukowane zostają obrzęki i cienie.

Venus Legacy

Venus LegacyPodczas masażu Venus Legacy wykorzystuje się kilka nowoczesnych technologii. Fale radiowe podnoszą temperaturę tkanki. Ciepło pobudza syntezę kolagenu. Impulsowe Pole Magnetyczne wzmaga tworzenie się kolagenu i fibroblastów. Technologia podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym umożliwia całkowitą kontrolę temperatury, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i wysoką skuteczność zabiegu.

Harmony XL Pro Clear Lift

Wiązka światła lasera Harmony XL Pro Clear Lift wywołuje kontrolowane uszkodzenia w tkance, pobudzając komórki do produkcji kolagenu. Skóra regeneruje się, zmarszczki zostają wygładzone. Efekt końcowy jest najlepiej widoczny po 3 miesiącach od zabiegu.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu bezpośrednio pod skórę odżywczego koktajlu. Wraz z licznymi nakłuciami, substancje odżywcze trafiają do głębokich warstw skóry. Skóra jest zregenerowana i wygładzona.

Icoone

IcooneSkóra podczas zabiegu Icoone masowana specjalnymi rolkami pod ciśnieniem, zostaje intensywnie zastymulowana do regeneracji. Następuje poprawa krążenia krwi i limfy w obrębie tkanki. W rezultacie skóra staje się bardziej jędrna i gładsza.

Konsultacje przed zabiegiem

W Clinica Cosmetologica wiemy, że kluczem do sukcesu jest optymalne dobranie zabiegów do indywidualnych potrzeb skóry. Dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje, podczas których nasz specjalista nie tylko dobierze najlepszy zabieg, ale ustali cały plan kuracji – włączając w to ilość potrzebnych wizyt. Zmarszczki pod oczami to dla nas wyzwanie.

Masz zmarszczki pod oczami?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Likwidacja zmarszczek pod oczami – domowe metody czy zabiegi?

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? Lepiej sprawdzą się zabiegi czy kremy przeciwzmarszczkowe? Na rynku znaleźć można ogrom kosmetyków i kremów przeciwzmarszczkowych pod oczy. Ich regularne stosowanie stanowi podstawę walki z liniami mimicznymi. Odpowiedni krem, ale też inne aspekty, jak unikanie pocierania skóry, stanowią podstawę zapobiegania powstawania zmarszczek. Najczęściej jednak nie są w stanie usunąć już istniejących. W takim wypadku sprawdzą się specjalistyczne zabiegi. Działają one znacznie intensywniej, na głębsze warstwy skóry, powodując jej regenerację i ujędrnienie.

Zabiegi dadzą najwyraźniejsze i najszybsze rezultaty. Powinny jednak stanowić uzupełnienie codziennej, odpowiedniej pielęgnacji skóry, a nie ją zastępować. W przeciwnym wypadku zmarszczki błyskawicznie powrócą.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: