Monobrew. Skuteczna depilacja laserem VECTUS.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Monobrew dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiet. Występuje wtedy, gdy włoski rosną nad nasadą nosa i tworzą wraz z brwiami jedną, ciągłą linię. Zrośnięte brwi w bardzo rzadkich przypadkach mogą być jednym z objawów zespołu chorobowego. Monobrew jest uwarunkowane genetycznie, dlatego też nie mamy wpływu na jej pojawienie się. Za to z łatwością możemy się jej pozbyć. Najskuteczniejszą metodą będzie depilacja laserowa Vectus, gdyż stosując ją możemy całkowicie zlikwidować włosy nad nasadą nosa, tworzące monobrew.

Porównanie metod regulowania monobrwi
Sposób Czas trwania kuracji Częstotliwość stosowania Skuteczność
Depilacja laserem Vectus. Wystarczy już jeden zabieg (czasem konieczne jest powtórzenie po około miesiącu). Nie ma konieczności powtarzania zabiegu w znacznej większości przypadków. Efekty zabiegów są trwałe, a włosy nie odrastają. W większości wystarczy jeden zabieg, aczkolwiek zależy to od indywidualnych cech. Laser Vectus usuwa około 95% włosów z okolicy zabiegowej Pozostałe 5% może, ale nie musi pojawić się w ciągu roku. Wówczas po upływie tego czasu można wykonać zabieg przypominający.
Tradycyjna depilacja (wyrywanie włosów). Trwale. Co kilka tygodni. Stosowanie pęsety lub plastrów pozwala na uzyskanie efektów, utrzymujących się do kilku tygodni. Bezpośrednio po zabiegu mogą jednak pojawić się zaczerwienienia, pieczenie, podrażnienie. Gdy włosy odrastają, ale są zbyt krótkie, aby je usunąć, mogą być widoczne. Sam zabieg także jest niekomfortowy.
Golenie maszynką. Trwale. Co kilka – kilkanaście dni. Długość utrzymywania się rezultatów to kwestia indywidualnych uwarunkowań. W niektórych przypadkach może to być jedynie kilka dni, czasem do dwóch tygodni. Odrastające włoski są dosyć nieprzyjemne i widoczne. W przypadku bardzo ciemnych, mocnych włosów, nawet bezpośrednio po zabiegu widoczne są czarne punkciki.

vectus glowica małaW Clinica Cosmetologica zapewniamy Państwu komfortowe i trwałe rozwiązanie problemu jakim jest monobrew. Laser Vectus posiada specjalną, małą głowicę, która pozwala na bezpieczną depilację laserową nawet niewielkich miejsc jak przestrzeń między brwiami, czy wąsik.

Sądzisz, że monobrew to jedynie drobny problem kosmetyczny? Z pewnością nie, jeśli sam/-a zmagasz się z tą dolegliwością. Włoski w obszarze pomiędzy brwiami są zazwyczaj grube i ciemne – zatem bardzo widoczne i po prostu nieestetyczne. A przy tym sprawiają, że twarz nabiera srogiego, zbyt poważnego wyrazu. Po goleniu włoski bardzo szybko odrastają, zaś stosowanie wosku jest bolesne i pozostawia widoczne zaczerwienienie.

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskDepilacja laserem Vectus eliminuje zbędne owłosienie w sposób trwały, a ponadto całkowicie rozwiązuje problem wrastających włosków i zapalenia mieszków włosowych. Jest też bezpieczna dla skóry. Podczas zabiegu pacjent ma przez cały czas założone specjalne okulary, które chronią oczy przed światłem lasera. – mówi Marta Urbanowicz, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Chcesz pozbyć się monobrwi?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi laserem Vectus.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Monobrew – depilacja laserem to skuteczność i bezpieczeństwo

W przypadku gdy problemem jest monobrew depilacja laserowa Vectus jest najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego właśnie laser? Depilacji poddawany jest mały obszar skóry, w związku z tym czas i koszty zabiegów są stosunkowo niewielkie, natomiast komfort pacjenta oraz trwałość efektów są nieporównywalne z żadną inną metodą usuwania zbędnego owłosienia.

Karolina Formela kosmetologLaser Vectus to niezwykle nowoczesne urządzenie, stosujące opatentowaną technologię Photon Recycling, która pozwala jeszcze efektywniej wykorzystywać energię lasera. Właśnie dzięki temu depilacja ta jest tak skuteczna i już po kilku zabiegach eliminuje 95% owłosienia. Warto dodać, że zabieg jest też w pełni komfortowy dla pacjenta. System Advanced Contact Cooling chłodzi skórę zarówno przed i po, jak i podczas kontaktu ze skórą. Dlatego też nawet osoby o wyższej wrażliwości na ból mogą bez obaw poddać się depilacji laserowej Vectus – mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Tradycyjne sposoby na monobrew

Monobrew to krępujący problem, którego chcielibyśmy pozbyć się szybko i skutecznie. Wiele osób, chcąc usunąć niechciane włoski jak najszybciej, goli je. A to w rezultacie pogłębia problem, bo odrastające owłosienie staje się twardsze i odrasta jeszcze szybciej. A skóra często poddawana takiemu zabiegowi ulega podrażnieniom.

Tradycyjnie stosowanym w domy środkiem do depilacji brwi jest pęseta. Jednak gdy mamy monobrew, sprawa nieco się komplikuje. Włosków do usunięcia jest wówczas znacznie więcej, niż w przypadku depilacji tylko pod łukiem brwiowym i cały zabieg staje się bardziej czasochłonny, a co za tym idzie przynosi również więcej bólu.

Inną stosowaną metodą jest depilacja woskiem. Ten sposób wymaga jednak wprawnej ręki, dlatego zwykle decydujemy się na niego u kosmetyczki. Z jednej strony to ułatwienie, a z drugiej – utrzymujące się kilka godzin, widoczne zaczerwienienie skóry (w sytuacji gdy jesteśmy poza domem) stanowi dodatkowy problem – może być przyczyną skrępowania.

Dlatego w Clinica Cosmetologica polecamy depilację laserową, która załatwi problem monobrwi skutecznie!

Zadzwoń i umów darmową konsultację +48 791 604 604

zespol-cc-kosmetolodzy

 

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: