Krostki po Goleniu - Krostki na nogach po depilacji? Zobacz się ich pozbyć!
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Krostki po goleniu mogą być objawem pojawienia się zarówno stanu zapalnego, jak i silnego podrażnienia. Jeżeli obserwuje się niewielkie, czerwone punkciki, które szybko znikają, to jest to efekt zwykłego podrażnienia po goleniu lub depilacji. Jeżeli natomiast są to typowe krostki, często wypełnione płynem, to mówimy o zapaleniu mieszków włosowych. Problem ten jest bardzo nieprzyjemny, gdyż wiąże się nie tylko z nieestetycznym wyglądem, ale też dolegliwościami takimi, jak ból i swędzenie. Są więc przyczyną wielu kompleksów, ale też dyskomfortu. Istnieje jednak sposób, aby się go pozbyć.

Wysypka lub krostki po goleniu to Twój problem? Pozbądź się go przy pomocy zabiegów!

Vectus - depilacja laserowaWszystkich tych problemów pozbyć można się dzięki zabiegom depilacji laserem Vectus. Swędzące krosty na nogach? Krostki po goleniu miejsc intymnych? Krosty na pupie? Wszystkie te problemy powodowane są depilacją i goleniem.

Laser Vectus to najskuteczniejsze rozwiązanie na krostki po goleniu, ponieważ pozbywamy się źródła problemów – włosków! Zabiegi są skuteczne, komfortowe i bezpieczne. Wykonuje się je w seriach, a podczas całej terapii usuniętych zostaje ok 95% owłosienia z okolicy zabiegowej. Pozostałe 5% to te włoski, które podczas depilacji nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od ostatniego zabiegu. W takiej sytuacji można je usunąć podczas jednej, dodatkowej wizyty.

Darmowe konsultacje przed zabiegiem

Clinica Cosmetologica oferuje możliwość skorzystania z darmowych konsultacji przed zabiegami. Podczas wizyty kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem i bada skórę. Rozpisuje cały plan kuracji, uwzględniając ilość i częstotliwość wizyt, a także kwalifikuje pacjenta na zabieg. W razie wystąpienia wątpliwości, taka osoba może zostać skierowana na konsultacje ze specjalistą dermatologiem. Najważniejsze jest bowiem zdrowie i bezpieczeństwo.

Czy masz problem z wrastającymi włoskami?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi laserowe Vectus.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Jak powstaje zapalenie mieszków włosowych?

Ropne krostki na nogach i w innych obszarach to najczęściej objaw właśnie zapalenia mieszków włosowych. Dochodzi do niego najczęściej, gdy podczas golenia i depilacji w okolice ujścia mieszka włosowego pojawiają się drobnoustroje i dochodzi do infekcji. Czasem krostki po goleniu nóg, miejsc intymnych, czerwona plama na nodze lub innym obszarze to zapalenie mieszków, ale spowodowane czynnikami nieinfekcyjnymi – przyjmowaniem niektórych leków.

karolina-browarczyk-miniWalka z tą przypadłością jest bardzo trudna. Stosowanie maści oraz innych preparatów miejscowych przynosi krótkotrwałe rezultaty. Skuteczne pozbycie się tej dolegliwości jest możliwe dzięki depilacji laserem Vectus – mówi Karolina Raszeja, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: