Depilacja laserowa piersi i klatki piersiowej - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

vectus glowica małaOkazuje się, że nawet co trzecia kobieta walczy z włoskami wokół brodawek sutkowych lub na piersiach. Również mężczyźni coraz częściej decydują się na usuwanie owłosienia z klatki piersiowej, a w pewnych kręgach jest to wręcz bardzo powszechne – np. u kulturystów. Usuwanie włosów z piersi jest jednak żmudnym i niekiedy bolesnym zadaniem, do tego odrastające włosy mogą wrastać i powodować różne inne problemy (w tym zapalenie mieszków włosowych). Stąd pożądane jest znalezienie skutecznej metody depilacji, nie prowadzącej do żadnych komplikacji i przynoszącej jak najtrwalsze rezultaty. Jednym z takich rozwiązań jest depilacja laserowa piersi Vectus.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem w Clinica Cosmetologica i dowiedz się więcej o trwałej metodzie depilacji laserem Vectus! Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 791 604 604

Depilacja laserowa piersi i klatki piersiowej może zostać przeprowadzona w jednej z naszych trzech placówek:

Zapraszamy!

Bezpłatna konsultacja przed zabiegami w Clinica Cosmetologica!

Clinica Cosmetologica oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem, ściśle współpracującym z naszymi dermatologami. Dzięki szczegółowemu wywiadowi kosmetolog będzie mógł sprawdzić, czy depilacja laserowa jest odpowiednia dla Ciebie, wykluczając ewentualne przeciwwskazania. Ustali też liczbę zabiegów potrzebną do uzyskania satysfakcjonujących efektów oraz ich częstotliwość. Podczas takiej wizyty można zadać wszelkie pytania dotyczące zabiegu.

Interesuje Cię depilacja laserowa piersi lub klatki piersiowej?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi laserem Vectus.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa piersi i klatki piersiowej – najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa piersi przewyższa wszystkie inne sposoby usuwania owłosienia, a to dlatego, że jej rezultaty są trwałe – już po serii zabiegów możemy całkowicie pożegnać się z koniecznością likwidowania włosków. Ponadto zastosowanie nowoczesnego sprzętu – lasera Vectus – sprawia, że depilacja laserowa piersi jest bezpiecznym i stosunkowo komfortowym zabiegiem.

Karolina Formela kosmetologDepilacja laserowa w naszej klinice przeprowadzana jest za pomocą lasera Vectus. Jest to laser numer 1 na świecie, jeśli chodzi o likwidowanie owłosienia. Seria od 4 do 6 zabiegów Vectus wystarczy do pozbycia się aż 95% włosków z danego obszaru. Oprócz wysokiej skuteczności, laser Vectus pozwala na szybkie opracowanie dużych powierzchni, czego przykładem jest depilacja laserowa klatki piersiowej – to kwestia zaledwie kilku minut. Nie trzeba też obawiać się bólu podczas zabiegu, ponieważ w laserze Vectus zastosowano innowacyjną technologię kontaktowego chłodzenia, która minimalizuje odczuwany dyskomfort, a w przypadku wrażliwych pacjentów możemy zastosować krem znieczulający – mówi Karolina Formela, kosmetolog.

Depilacja laserowa piersi Vectus to zabieg całkowicie bezpieczny – jego parametry są automatycznie dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Moc lasera ustalana jest na podstawie pomiarów aktywnej melaniny w skórze – to zasługa zastosowania technologii Skintel. Laser nie wyrywa włosków, tylko selektywnie celuje w mieszki włosowe. Melanina pochłania światło emitowane przez laser, co powoduje termiczne zniszczenie mieszków włosowych, a włosy już nie odrastają.

Vectus: depilacja laserowa klatki piersiowej a wrastanie włosów, zapalenie mieszków włosowych i hirsutyzm

Można mieć również pewność, że depilacja laserowa klatki piersiowej nie przyczyni się do problemu bolesnego wrastania włosów, co ma miejsce w przypadku tradycyjnych metod depilacji. Co więcej, zabieg depilacji laserowej często wykonuje się właśnie ze wskazań medycznych – w celu wyeliminowania wrastających włosków. Dermatolodzy zalecają tę metodę również przy walce z zapaleniem mieszków włosowych (często powodowane prze golenie maszynką), czy nadmiernym owłosieniem. Co bardzo istotne, za niechciane owłosienie na piersiach u kobiet może odpowiadać właśnie hirsutyzm – depilacja laserowa piersi usunie jego niepożądane skutki.

Profesjonalnie wykonana depilacja laserowa piersi? Zabiegi Vectus w Clinica Cosmetologica to najlepsze rozwiązanie. Umów się na wizytę: +48 791 604 604

Depilacja laserowa piersi Vectus a inne metody

Vectus - depilacja laserowaDepilacja laserowa piersi, gdy ją porównamy z innymi sposobami na pozbywanie się niechcianych włosków, wypada zdecydowanie najkorzystniej. Wyróżnia się pod względem efektywności, skuteczności, komfortu i bezpieczeństwa stosowania.

Za najpopularniejszą i najłatwiej dostępną metodę usuwania zbędnego owłosienia z klatki piersiowej uchodzi golenie włosów maszynką. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie, gdyż odrastające włosy mogą być widoczne już nawet po jednym dniu. Po pewnym czasie regularnego golenia maszynką można też dostrzec, że włoski uległy wzmocnieniu i pogrubieniu. Ponadto golenie maszynką w tym obszarze nie jest też do końca bezpieczną metodą, zawsze wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry, np. skaleczeniem sutka.

Lepsze, bo wystarczające na dłużej rezultaty daje depilacja piersi woskiem. Włoski usuwane są wraz z cebulkami, dzięki czemu odrastają wolniej – po około 1 – 4 tygodniach. Kolejną korzyścią wynikającą z depilacji woskiem jest to, że z czasem włoski są słabsze i cieńsze, a w niektórych miejscach przerzedzają się. Jednak z drugiej strony, gdy osłabione włoski nie mogą się przebić przez skórę, mogą zacząć wrastać. Ta nieprzyjemna dolegliwość objawia się nieestetycznymi, czarnymi krostkami na skórze. Poza tym depilacja woskiem nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów, ze względu na ból towarzyszący wyrywaniu włosków z cebulkami. Pamiętać trzeba też, że również depilację woskiem należy powtarzać regularnie.

Depilacja laserowa piersi nie będzie wiązała się z powyższymi problemami. Nie trzeba się obawiać, że włoski zaczną nagle odrastać. Skóra pozostaje gładka na zawsze, a to wszystko za sprawą kilku krótkich, bezbolesnych zabiegów. To rozwiązanie może posłużyć także do wyeliminowania uciążliwego problemu wrastania włosów.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową piersi i klatki piersiowej w Clinica Cosmetologica?

Depilacja laserowa piersi za pomocą zabiegów Vectus to najbardziej efektywna metoda usunięcia owłosienia z tego obszaru. Zapomnij o krępujących włoskach, zapomnij o nadmiernym owłosieniu, wrastaniu włosków, nieprzyjemnych krostkach, swędzeniu i podrażnieniu po goleniu. Z laserem Vectus zapomnisz całkowicie o włoskach. W Clinica Cosmetologica zabiegi wykonują doświadczeni specjaliści kosmetolodzy, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, mogą skonsultować pacjenta z dermatologiem.

Chcesz pozbyć się włosów z klatki piersiowej?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi laserem Vectus.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: