Depilacja laserowa mężczyzn - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

vectus glowiceDepilacja laserowa męska cieszy się coraz większą popularnością – nie bez powodu. Jest to najskuteczniejszy sposób na usunięcie niechcianego owłosienia. Jednocześnie panowie są coraz bardziej świadomi, że również mogą poddawać się takim rozwiązaniom, a depilacja laserowa staje się jednym z podstawowych elementów dbania o siebie.

W Clinica Cosmetologica polecamy depilację laserem Vectus. Umów się na bezpłatną konsultację: +48 791 604 604

Oczywiście, w niektórych przypadkach obszary depilowane zarówno u kobiet, jak i mężczyzn pokrywają się. Jednakże istnieją takie okolice, które panowie depilują częściej. Są to:

  • zarost na twarzy,
  • miejsca intymne,
  • monobrew,
  • plecy,
  • pachy,
  • brzuch.

Na depilację laserową męską zapraszamy do jednej z naszych placówek:

Skorzystaj z darmowych konsultacji przed zabiegami w Clinica Cosmetologica

W Clinica Cosmetologica oferujemy możliwość skorzystania z darmowych konsultacji przed zabiegiem depilacji laserowej Vectus. Taką wizytę prowadzi kosmetolog, których zaczyna od dokładnego wywiadu z pacjentem. Następnie ogląda obszar zabiegowy. Celem jest nie tylko wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań, ale też ustalenie najlepszego planu kuracji – czyli określenie ilości i częstotliwości wizyt. Jest to też idealny czas na rozwianie wszelkich wątpliwości i zadawanie pytań przez pacjenta.

Interesuje Cię depilacja laserowa?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa mężczyzn: zarost

Vectus - depilacja laserowaDepilacja laserowa mężczyzn często dotyczy twarzy. Zazwyczaj nie jest to całkowite usunięcie zarostu, ale skorygowanie jego kształtu. Wielu panów ma problem ze zbyt daleko sięgającą brodą – dochodzącą do policzków oraz daleko na szyję. W takich przypadkach można pozbyć się włosów, które znajdują się poza pożądaną linią. Dzięki zabiegom Vectus włosów pozbywamy się na stałe, więc nie trzeba codziennie się golić, a utrzymanie schludnego zarostu jest o wiele łatwiejsze.

W tej grupie zabiegów można też wymienić usuwanie zrośniętych brwi. Wielu panów zmaga się z monobrwią lub brwiami zbyt krzaczastymi, jak na ich gust. W takich przypadkach można delikatnie skorygować kształt brwi.

Depilacja laserowa mężczyzn w okolicach intymnych

O rosnącej popularności depilacji laserowej mężczyzn w okolicach intymnych świadczy powstanie specjalnego terminu – boyzilian. Jest to połączenie słów boy i brazilian, co odnosi się do depilacji brazylijskiej u panów.

Depilacja miejsc intymnych, obejmująca także szparę pośladkową, ułatwia utrzymanie higieny. Jest to komfortowe rozwiązanie, gdyż pozwala na ostateczne usunięcie włosów. W tej okolicy często pojawia się zapalenie mieszków włosowych i wrastające włoski, wynika to z ciągłego noszenia w tej okolicy bielizny. Depilacja laserem Vectus skutecznie rozwiązuje te problemy.

Depilacja laserowa męska Vectus – plecy

Depilacja laserowa męska często obejmuje także plecy. W tym obszarze panowie nierzadko zmagają się z nadmiernym owłosieniem. Jednocześnie samodzielne usuwanie włosów jest bardzo trudnym zadaniem – nie można samodzielnie dosięgnąć tu maszynką, czy plastrem. Pozostaje jedynie depilacje w salonie, ale w takim przypadku włosy mogą bardzo szybko odrastać, szczególnie w przypadku hirsutyzmu. Wówczas depilacja laserem Vectus stanowi najbardziej komfortowe i efektywne rozwiązanie.

Depilacja laserowa męska – pachy

Depilacja laserowa męska często obejmuje także pachy. Ważnym aspektem jest tu higiena i chęć zapobiegania pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu, który może być bardziej intensywny w przypadku mocnego owłosienia. Jednocześnie ciągłe golenie i depilacja za pomocą tradycyjnych metod może być w tym obszarze wyjątkowo bolesna i powodować podrażnienia. Dodatkowo włoski pod pachami dosyć szybko odrastają, co sprawia, że zabiegi trzeba często powtarzać. Dlatego najlepszym sposobem jest depilacja laserem Vectus.

Depilacja laserowa mężczyzn brzucha

Panowie dość często borykają się także z nadmiernym owłosieniem w okolicy brzucha oraz klatki piersiowej. Podobnie, jak w przypadku pleców oraz pach, włosy w tej okolicy mogą powodować wzmożoną potliwość i pojawienie się nieprzyjemnego zapachu. Poza tym dla wielu mężczyzn są one nieestetyczne. Bez względu na to, z jakiego powodu chcą się ich pozbyć, znamy najlepszy sposób – jest to depilacja laserem Vectus.

Szukasz miejsca, gdzie depilacja laserowa męska zostanie przeprowadzona profesjonalnie? Zapraszamy do Clinica Cosmetologica! Zadzwoń: +48 791 604 604

Dlaczego warto wybrać laser Vectus?

Depilacja laserem Vectus to najbardziej efektywny sposób na usunięcie niechcianego owłosienia. Jest skuteczna, komfortowa i bezpieczna.

1. Największą zaletą jest efektywność zabiegów. Podczas wykonania serii usuwa się aż 95% włosów. 5% to te, które podczas zabiegów nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą pojawić się w ciągu roku od ostatniej wizyty. Wówczas wystarczy tylko jeden zabieg przypominający. Warto zaznaczyć, że raz usunięte włoski już nie odrastają, dlatego zabiegi są w pełni skuteczne. Można zapomnieć o ciągłym goleniu, depilacji, czy podrażnieniach.

2. Depilacja laserem Vectus to najskuteczniejsze rozwiązanie na wrastające włoski, zapalenie mieszków włosowych oraz nadmierne owłosienie (hirsutyzm). Jest to najbardziej efektywny sposób, ponieważ w tym przypadku pozbywamy się źródła problemu – włosków.

3. Komfort podczas zabiegów to kolejna zaleta. Oczywiście, odczuwanie bólu jest w pełni subiektywne, ale depilacja Vectus uznawana jest za bardziej komfortową niż starsze metody epilacji, a nawet niż depilacja elektrycznym depilatorem. Podczas zabiegów komfort został podniesiony przez zastosowanie systemu chłodzącego – Advanced Contact Cooling. Specjalna nakładka ochładza skórę, co redukuje ból, ale też ryzyko wystąpienia podrażnień i poparzeń. Dodatkowo w okolicy zabiegowej można nałożyć krem znieczulający.

4. Zabiegi Vectus łączą w sobie z skuteczność z bezpieczeństwem stosowania. To zasługa czytnika melaniny Skintel. Urządzenie czyta poziom aktywnej melaniny, po czym dostosowuje do niego automatycznie moc działania. Dzięki temu zabiegi są wystarczająco intensywne, żeby usunąć niechciane owłosienie i wystarczająco delikatne, żeby nie spowodować nadmiernego podrażnienia, bólu i poparzenia.

A może golenie jednorazową maszynką?

Najpopularniejszą metodą usuwania owłosienia jest golenie za pomocą jednorazowej maszynki. Jest ona najłatwiej dostępna – maszynki można kupić w każdej drogerii za kilka złotych. Jednakże ma ona szereg wad. Największą jest niska efektywność – włoski odrastają szybko, a do tego wydają się sztywne, grube i nieprzyjemne, co jest efektem ich ostrego ucięcia. Ponadto, choć samo golenie jest bezbolesne, to po takim domowym zabiegu często pojawiają się podrażnienia, a skóra jest zaczerwieniona. Dzieje się tak szczególnie, gdy golenie wykonuje się często. Kolejną wadą jest częste powodowanie zapalenia mieszków włosowych. Objawia się ono krostkami na skórze, które mogą powodować świąd, pieczenie, a nawet ból.

Depilacja plastrami (z woskiem lub cukrowymi)

Inną metodą jest depilowanie owłosienia za pomocą plastrów. Daje ona znacznie trwalsze efekty niż golenie maszynką, ale także nie jest pozbawiona wad. Taki zabieg również należy powtarzać regularnie. Jeżeli wykonujemy go w domu, to najczęściej co 2 tygodnie, czasem raz w tygodniu. Decydując się na profesjonalny gabinet kosmetyczny, czas pomiędzy zabiegami może wynosić około 4 tygodni. Jednakże nawet to rozwiązanie zakłada regularne powtarzanie zabiegów, na które należy poświęcić odpowiednią ilość czasu i funduszy.

Dość poważną wadą tradycyjnej depilacji jest także wrastanie włosków. W niektórych przypadkach nie są one w stanie przebić się przez skórę i zaczynają się pod nią skręcać. Obserwujemy je jako czarne lub poszarzałe punkciki. Z czasem w ich obrębie mogą pojawić się wypryski.

Depilacja laserowa męska: Vectus a tradycyjne sposoby usuwania owłosienia

Zastanawiasz się, jaka metoda usuwania owłosienia będzie najlepsza? Najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa Vectus. Co najważniejsze, daje trwałe rezultaty, dzięki czemu nie trzeba się więcej przejmować goleniem i depilacją. Jest to ogromna oszczędność czasu, ale też komfort psychiczny – nie musimy się bowiem zastanawiać, czy włosy są widoczne, czy powinniśmy już się ogolić. Co istotne, depilacja laserowa to nie tylko jedna z metod usuwania owłosienia, która nie powoduje ani wrastania włosów, ani zapalenia mieszków włosowych, ale też sposób na zwalczenie tych dolegliwości.

Golenie i depilacja tradycyjnymi metodami mogą powodować podrażnienie i przesuszenie skóry. W efekcie pojawia się pieczenie, ból, świąd, ale też nieestetyczny wygląd skóry. Dzięki depilacji Vectus zapomnisz o wszystkich tych dolegliwościach.

Z punktu widzenia ekonomicznego również jest to opłacalne. Jednorazowo wydajemy konkretną sumę, ale nie musimy więcej kupować plastrów, maszynek, czy umawiać się na depilację woskiem do specjalisty.

W Clinica Cosmetologica depilacja laserowa Vectus wykonywana jest pod okiem najlepszych specjalistów.

Interesuje Cię depilacja laserowa?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: