Depilacja hollywoodzka - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Vectus - depilacja laserowaDepilacja hollywoodzka to typ głębokiej depilacji intymnej, podczas której pozbywamy się całkowicie owłosienia z tych okolic. Chcąc osiągnąć taki efekt, można korzystać z szeregu rozwiązań: golenia maszynką, domowej depilacji, depilacji woskowej lub cukrowej w salonie kosmetycznym, czy wreszcie najnowocześniejszej propozycji – depilacji laserem Vectus! Jest to najskuteczniejsze, najbardziej efektywne, a do tego bezpieczne i komfortowe rozwiązanie.

Depilacja hollywoodzka za pomocą lasera Vectus to najskuteczniejsza terapia na:

Depilację laserową hollywoodzką wykonasz w jednej z naszych trzech placówek:

Zapraszamy na darmowe konsultacje przed zabiegami, które poprowadzi nasz kosmetolog

Przed każdym zabiegiem depilacji hollywoodzkiej w Clinica Cosmetologica mają miejsce darmowe konsultacje z naszym kosmetologiem. Podczas takiej wizyty przeprowadzany jest wywiad, a także ogląda się skórę. Kosmetolog upewnia się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegów, a także ustala ilość i częstotliwość wizyt.
Nasi kosmetologowie ściśle współpracują z dermatologami i w razie konieczności mogą poprosić o skonsultowanie się pacjenta właśnie z dermatologiem. Zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nasz najważniejsze!

Chcesz całkowicie usunąć owłosienie z okolic intymnych?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz informacje o zabiegu i umówisz wizytę.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Na czym polega depilacja hollywoodzka?

depilacja hollywoodzka obszarDepilacja hollywoodzka to usunięcie wszystkich włosków z okolic intymnych – czyli z pachwin, wzgórka łonowego i przestrzeni między pośladkami. Czym różni się od popularnej depilacji brazylijskiej? Sposób usuwania owłosienia łonowego, który zapoczątkowały w swoim salonie siostry z Brazylii, oznacza niemal całkowitą depilację – zostawia jednak cienki paseczek, bądź inny niewielki wzór z włosków na środku łona. Depilacja intymna rodem z Hollywood ma natomiast na celu uzyskanie pełnej gładkości skóry – bez pozostawiania ani jednego włoska.

Depilacja laserowa hollywoodzka w Clinica Cosmetologica – oto najlepsza metoda

Laserowa depilacja hollywoodzka Vectus ma coraz większe grono zwolenniczek. Rosnąca popularność tej metody wynika przede wszystkim z faktu, iż usuwanie niechcianego owłosienia laserem Vectus to najskuteczniejszy sposób. Dzięki systemowi chłodzącemu Advanced Contact Cooling depilacja Vectus jest bardziej komfortowa niż w przypadku starszych urządzeń, a według wielu pacjentów jest mniej bolesna niż stosowanie depilatora elektrycznego.

Po wykonaniu serii zabiegów laserem Vectus pozbywamy się w sposób trwały 95% owłosienia. Pozostałe pięć procent włosków to te, które nie znajdowały się fazie wzrostu, w trakcie sesji depilacji. Mogą one pojawić się w ciągu roku od zakończenia serii. Do ich usunięcia wystarczy jeden dodatkowy zabieg.

Wysoka skuteczność depilacji Vectus wynika między innymi z zastosowania opatentowanej technologii Photon Recycling, dzięki której wykorzystywane jest także działanie światła, którego wiązki zostały odbite od skóry. Sprawia to, że depilacja laserowa Vectus jest jeszcze efektywniejsza. Urządzenie posiada także czytnik melaniny Skintel, który dostosowuje moc lasera indywidualnie i automatycznie, co zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu oraz pełną akuteczność.

Marta Urbanowicz.Depilacja hollywoodzka w przypadku wielu tradycyjnych metod może powodować ból, dyskomfort, podrażnienia bądź stany zapalne mieszków włosowych. Często prowadzi także do wrastania odrastających włosków. Laserowa depilacja hollywoodzka nie wywołuje natomiast żadnej z tych dolegliwości. A co najważniejsze – po poddaniu się serii zabiegów pacjentka po prostu przestaje się depilować, bo dzięki laserowi Vectus pozbywa się włosków na stałe – mówi Marta Urbanowicz, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Zalety depilacji hollywoodzkiej laserem Vectus:

 • wysoka skuteczność,
 • parametry zabiegowe są optymalnie i indywidualnie dopasowane,
 • minimalizacja ryzyka poparzeń i podrażnień,
 • zminimalizowany ból podczas depilacji,
 • zwalczenie zapalenia mieszków włosowych, wrastających włosków oraz hirsutyzmu,
 • włosów pozbywamy się na zawsze,
 • oszczędność czasu,
 • oszczędność pieniędzy – nie trzeba regularnie umawiać się na depilację woskiem, kupować plastrów, maszynek,
 • komfort psychiczny,
 • koniec z ciągłym bólem i podrażnieniami.

W jakich przypadkach szczególnie zaleca się depilację hollywoodzką laserem Vectus?

Zabiegi przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą całkowicie pozbyć się owłosienia z miejsc intymnych, ale ten zabieg może stanowić też skuteczne rozwiązanie takich dolegliwości, jak:

 • hirsutyzm (nadmierne owłosienie),
 • wrastające włoski,
 • zapalenie mieszków włosowych.

Wszystkie te przypadłości dość często pojawiają się właśnie w okolicy intymnej. W przypadku zapalenia mieszków włosowych i wrastających włosów dzieje się tak, dlatego że w tym obszarze często nosimy ciasną bieliznę i ubrania, hamujące swobodny wzrost włosów. Dlaczego depilacja laserowa zadziała efektywnie w przypadku tych dolegliwości? Dzieje się tak, ponieważ działamy u źródła problemów – pozbywamy się włosów.

Depilacja hollywoodzka w domu

Wykonywana samodzielnie depilacja hollywoodzka – w domowym zaciszu – to zadanie dość trudne. Część pań usuwa włoski łonowe przy użyciu maszynki do golenia. Jest to jednak dość ryzykowna metoda, łatwo się zaciąć i spowodować krwawienie. Poza tym skóra w tym obszarze jest bardziej delikatna i wrażliwsza na dotyk. W związku z tym podrażnienia oraz stany zapalne mieszków włosów, które bardzo często pojawiają się po goleniu intymnych części ciała, będą wiązały się ze znacznie większym dyskomfortem, niż po goleniu nóg, czy przedramion.

Niektóre kobiety wykonują samodzielnie w domu także depilację hollywoodzką woskiem. Należy jednak pamiętać, że ta metoda wymaga niezwykle wprawnej ręki i (biorąc pod uwagę depilowany obszar) sporej elastyczności, dlatego pomoc drugiej osoby może okazać się niezbędna. Warto też dodać, że depilacja hollywoodzka woskiem jest po prostu bolesna i to chyba największa wada tej metody usuwania niechcianego owłosienia. Co więcej, trzeba ją powtarzać co około 2 tygodnie.

Depilacja hollywoodzka woskiem w salonie

Hollywoodzka depilacja woskiem w salonie kosmetycznym jest szybsza i nieco bardziej komfortowa, pod warunkiem że zabieg przeprowadza doświadczona kosmetyczka. Efekty stosowania tej metody zapewniają do czterech tygodni gładkiej skóry, co trochę rekompensuje jej bolesność oraz dość wysokie koszty regularnych wizyt. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie wszystkie panie mogą korzystać z depilacji hollywoodzkiej za pomocą wosku. Ten sposób usuwania owłosienia jest niewskazany osobom z niskim progiem bólu, alergią na wosk, a także ze skłonnością do:

 • rozszerzających się i pękających naczynek krwionośnych,
 • występowania zapalenia mieszków włosowych,
 • wrastania włosków po depilacji.

Dlaczego depilacja hollywoodzka laserem Vectus w Clinica Cosmetologica to najlepszy wybór?

Laserowa depilacja hollywoodzka Vectus o najskuteczniejsza, a do tego bezpieczna i komfortowa metoda usunięcia włosów z całego obszaru intymnego. Zapomnij o ciągłym goleniu, bolesnej depilacji plastrami, podrażnieniach, pieczeniu… Z laserem Vectus zapomnisz całkowicie o włoskach! W Clinica Cosmetologica zabiegi przeprowadzane są przez najlepszych specjalistów kosmetologów, którzy współpracują z dermatologami, a depilację zawsze poprzedza dokładna konsultacja.

vectus depilacja bikini

Chcesz usunąć całe owłosienie w okolic intymnych? W takim razie depilacja hollywoodzka jest dla Ciebie! Umów się na wizytę: +48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: