Blizna po cesarce - Bliznowiec po CC - Skuteczne metody redukcji blizny.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Blizna po cesarce czyli cięciu cesarskim niekiedy wygląda bardzo nieestetycznie. Obecnie stosowane, nowoczesne metody pozwalają na znaczne ograniczenie widoczności blizny po cesarskim cięciu. Niestety, nie zawsze tak jest.

blizna po cesarskim cięciuZdarza się, że wykonanie takiego cięcia nie jest możliwe lub też z wielu przyczyn blizna po cesarce nie goi się tak, jak pacjentka by tego chciała. Ponadto dla niektórych pań nawet ślad po takim niewielkim cięciu stanowi duży problem. Twarda blizna po cesarce może dodatkowo stanowić przyczynę poważnego dyskomfortu. Pojawić może się też bliznowiec po cc. Dlatego w naszej ofercie znalazły się również zabiegi, za pomocą których znaczne zredukowanie takiego śladu jest możliwe.

Zabiegowe usuwanie blizn po cesarce

Wszystkie blizny to jeden z najtrudniejszych do usunięcia problemów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Podczas zabiegów jesteśmy w stanie uzyskać zadowalające efekty, ale cały proces wymaga cierpliwości, gdyż przeprowadza się je w seriach. W naszej placówce można skorzystać z takich nowoczesnych rozwiązań, jak: laser Emerge, Dermapen oraz mezoterapia igłowa.

Masz bliznę po cesarce i chcesz się jej pozbyć?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Emerge na bliznę po cesarce

Lasere Emerge GdańskW przypadku blizn po cesarskim cięciu, świetnie sprawdzają się zabiegi wykonywane laserem Emerge. Wiązka lasera powoduje niewidoczne gołym okiem mikrouszkodzenia warstw skóry, co pobudza proces obudowy tkanek, gdzie nieprawidłowo zbudowane, zostają zastąpione nowymi i zdrowymi. Pobudzona zostaje produkcja włókien kolagenowych, które to budują strukturę skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie pojawiają się po nim znaczne efekty uboczne – czasem może wystąpić niewielkie zaczerwienienie i podrażnienie.

Mezoterapia w redukcji blizny po cesarce

Ciekawą propozycją jest mezoterapia igłowa. Podczas zabiegu za pomocą kaniuli zostaje podany specjalny koktajl, zawierający składniki aktywne. Na skórę działa się dwutorowo – poprzez substancje aktywne oraz poprzez mechaniczną stymulację. Dzięki temu tkanki zostają pobudzone do regeneracji.

Dermapen na bliznę po cesarce

dermapen urzadzenieOdmianą mezoterapii są zabiegi Dermapen. W tym wypadku nie działa się za pomocą pojedynczej igły, ale głowicą pokrytą malutkimi igiełkami. Mechanizm jest jednak podobny – w tym wypadku składniki aktywne podane są poprzez mikronakłucia, co dodatkowo stymuluje skórę.

Darmowe konsultacje przed zabiegami

W naszej placówce Clinica Cosmetologica, skorzystać można z darmowych konsultacji przed zabiegami. Polegają one na przeprowadzeniu wywiadu przez doświadczonego kosmetologa, który dobiera najlepszy w danym przypadku zabieg, a także rozpisuje plan kuracji, ustając ilość i częstotliwość wizyt. Ponadto wyklucza występowanie przeciwwskazań do wykonania zabiegów, a w razie konieczności, zaleca konsultację ze specjalistą dermatologiem.

Blizna po cesarce

Większość kobiet, które nie mogły lub nie chciały rodzić naturalnie, walczą z problemem jakim jest blizna po cesarce. Zgrubienie blizny po cesarce może świadczyć o tym, że dodatkowo pojawił się bliznowiec po cesarce. Jest to narosła w miejscu rany tkanka, o nieregularnej powierzchni.

Obecnie ślady po cesarce są znacznie mniej widoczne niż przed laty. Najczęściej blizna jest dość krótka, a znajduje się na tyle nisko, że nie widać jej spod bikini. Jednakże istnieją sytuacje, w których wykonanie takiego cięcia nie jest możliwe. Czasem nawet przy zastosowaniu małego cięcia, rana nie goi się optymalnie. Na szczęście nowoczesne rozwiązania kosmetologii i medycyny estetycznej, pozwalają na rozwiązanie tego problemu.

Masz bliznę po cesarce i chcesz się jej pozbyć?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: