Jedyne urządzenie na świecie , które działa na czterech poziomach ludzkiej tkanki. Zabiegowi zostaje poddany naskórek, skóra właściwa, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Zapewnia możliwość wykonywania zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz. Kompleksowość działania otrzymujemy poprzez połączenie wielu technologii :  tripolarnej fali radiowej , dynamicznej aktywacji mięśni i energi hybrydowej. Fala radiowa silnie  podgrzewa skórę właściwą i tkankę podskórną jednocześnie chroniąc naskórek. Tkanka zostaje podgrzana do około 60oC. Głębokość wnikania ciepła jest przeprowadzona w sposób kontrolowany i ogranicza się do miejsca zabiegowego. Przy zastosowaniu fali radiowej zgromadzony  w komórkach tłuszcz upłynnia się , sylwetka jest wyszczuplona i pozbawiona uporczywego cellulitu. Skóra staję się bardziej elastyczna, dotleniona z jednolitym kolorytem. Produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego wpływają na spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także na poprawę owalu twarzy.

Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje  skurcz mięśnia na całej powierzchni , dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu. Mechaniczne działanie od wewnątrz oraz od zewnątrz przyśpiesza drenaż tkanki. Technologia ta wysmukla sylwetkę , działa na pobudzenie mięśni, wspomaga ujędrnienie skóry, a także usprawnia układy krwionośny i limfatyczny.

Pollogen Legend używa także mechanizmu Hybrid Energy . Działanie jego  polega na mikronakłuciach tkanki i wprowadzeniu fali radiowej oraz prądu galwanicznego. Wprowadzenie igieł jest płynne i bezbolesne, doprowadza do powstania uszkodzenia termicznego oraz niewielkiego stanu zapalnego. Uszkodzenie tkanki wzmaga proces odbudowy i regeneracji. Efektem jest peeling wierzchnich warstw, naturalna regeneracja skóry i wytworzenie nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

NAZWA USŁUGI 1 zabieg 8 zabiegów
Pollogen Legend zabieg na Uda(przód lub tył) 440 zł 2640 zł / 3520 zł
Pollogen Legend zabieg na Łydki 290 zł 1740 zł / 2320 zł
Pollogen Legend zabieg na Pośladki 390 zł 2340 zł / 3120 zł
Pollogen Legend zabieg na Brzuch 440 zł 2640 zł / 3520 zł
Pollogen Legend zabieg na Brzuch + boczki 580 zł 3480 zł / 4640 zł
Zadzwoń do nas