Urządzenie Maximus działa na czterech poziomach ludzkiej tkanki. Zabiegowi zostaje poddany naskórek, skóra właściwa, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Zapewnia możliwość wykonywania zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz. Kompleksowość działania otrzymujemy poprzez połączenie tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni.

Fala radiowa silnie  podgrzewa skórę właściwą i tkankę podskórną jednocześnie chroniąc naskórek. Tkanka zostaje podgrzana do około 60oC. Głębokość wnikania ciepła jest przeprowadzona w sposób kontrolowany i ogranicza się do miejsca zabiegowego. Przy zastosowaniu fali radiowej zgromadzony  w komórkach tłuszcz upłynnia się , sylwetka jest wyszczuplona i pozbawiona uporczywego cellulitu. Skóra staję się bardziej elastyczna, dotleniona z jednolitym kolorytem. Produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego wpływają na spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także na poprawę owalu twarzy.

Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje  skurcz mięśnia na całej powierzchni , dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu. Mechaniczne działanie od wewnątrz oraz od zewnątrz przyśpiesza drenaż tkanki. Technologia ta wysmukla sylwetkę , działa na pobudzenie mięśni, wspomaga ujędrnienie skóry, a także usprawnia układy krwionośny i limfatyczny.

NAZWA USŁUGI 1 zabieg 8 zabiegów
Maximus zabieg na Twarz 440 zł 2640 zł / 3520 zł
Maximus zabieg na Szyję 290 zł 1740 zł / 2320 zł
Maximus zabieg na Dekolt 290 zł 1740 zł / 2320 zł
Maximus zabieg na Szyja+Dekolt 480 zł 2880 zł / 3840 zł
Maximus zabieg na Twarz+Szyja+Dekolt 820 zł 4920 zł / 6560 zł
Maximus zabieg na poszczególne okolice twarzy (Czoło, Okolica oczu, Policzki, Okolica ust, Broda) 240 zł 1440 zł / 1920 zł
Zadzwoń do nas