Zapraszamy na odmładzające, relaksujące, dodające blasku skórze masaże, które przeprowadza doświadczony kosmetolog.

Manualny 

Naturalny zabieg odmładzający, który poza działaniem relaksacyjnym, silnie wpływa na pobudzenie mięśni i napięcie skóry. Poprawia krążenie, dzięki czemu skóra jest dotleniona i promienna.

Czas trwania: 30 min | Cena: 70 zł

Pędzelkami
Wykonywany pędzelkami z wysokiej jakości włosia naturalnego. Zazwyczaj stosuje się go jako urozmaicenie innych procedur kosmetycznych. Ponadto działa wyciszająco. Po zabiegu skóra jest aksamitna w dotyku, a mięśnie są rozluźnione. Dzięki ampułce dobranej do typu cery, uzyskujemy efekt nawilżenia/odżywienia/rozjaśnienia skóry.
Czas trwania: 30 min | Cena: 90 zł
Ciepłymi i zimnymi kamieniami 
Kojące i uzdrawiające działanie masaż zawdzięcza najwyższej jakości kamieniom bazaltowym, które zatrzymują ciepło oraz marmurowym, które są zimne. Kamienie bazaltowe niwelują napięcia, poprawiają przepływ krwi i limfy poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, wyciszają i odprężają. Zaletą kamieni marmurowych jest zmniejszenie obrzęków i tzw. „worków” pod oczami..
Czas trwania: 30 min | Cena: 90 zł
Ultradzwięki
W dermatologii i kosmetyce znajdują zastosowanie ultradźwięki o częstotliwości 3MHz, 1MHz. Ich skuteczność opiera się głównie na działaniach mechanicznym i termicznym. Termiczne – prowadzi do przekrwienia i rozpulchnienia, chemiczne -powoduje zmiany strukturalne białek w komórkach skóry. Ułatwia to penetrację substancjom leczniczym. Ultradźwięki znajdują również zastosowanie w leczeniu skóry suchej, złuszczającej się, niedotlenionej, wiotkiej, poszarzałej, z objawami zmęczenia i pierwszymi zmarszczkami. Koktajle dobieramy w zależności od potrzeb skóry pacjenta.
Czas trwania: 30 min | Cena: 100 zł
Zadzwoń do nas