Zapraszamy na manicure klasyczny i hybrydowy, wykonywany produktami najlepszej jakości, przy użyciu sterylnych urządzeń i akcesoriów światowej klasy firm. W rękach naszego kosmetologa nie tylko się zrelaksujesz, ale również będziesz bezpieczna.

Manicure biologiczny
Polega na opracowaniu płytki paznokcia (opiłowanie, odsunięcie lub ewentualne wycięcie skórek, wypolerowanie płytki, nałożenie odżywki, wmasowanie oliwki). To idealna metoda stylizacji paznokci dla wszystkich Kobiet, które chcą mieć piękne, zadbane dłonie. Jest to metoda dla tych Pań, które zwracają uwagę na to, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturę.
Czas trwania: 35 min | Cena: 40 zł
Manicure biznesowy
Przeznaczony dla mężczyzn, dla których dłonie są wizytówką i ich wygląd musi pozostać nienaganny. Pracujemy na produktach z linii for men na bazie drzewa sandałowego o niezwykle silnym, męskim zapachu. Jest to ekspresowa 30-minutowa usługa, którą możesz wykonać w przerwie między spotkaniami biznesowymi.
Czas trwania: 30 min | Cena: 40 zł
Manicure klasyczny z malowaniem 
Jest to tradycyjny zabieg, polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą oraz krem.
Czas trwania: 60 min | Cena: 60 zł
Manicure hybrydowy
Jest to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny lakier-żel utwardzany pod lampą UV/LED. Utrzymuje się ok 2 tygodni. W tym czasie paznokcie pozostają eleganckie i zadbane.
Czas trwania: 60 min | Cena: 90 zł
Manicure japoński 
Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki. Polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły. Są to: krzemionka z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna, witaminy A i E.
Czas trwania: 60 min | Cena: 70 zł
Zadzwoń do nas