ZASTOSOWANIE:

Zmarszczki, cienie pod oczami, blizny, piegi, przebarwienia, trądzik zwyczajny, modelowanie i lifting twarzy, rozstępy, wiotka skóra.

DŁUGOŚĆ ZABIEGU:

Długość zabiegu zależy od powierzchni leczonej skóry. Niemniej, zabieg trwa maksymalnie 60 minut.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU:

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

Od 3 do 6. W zależności od jakości skóry, niekiedy już jeden zabieg jest wystarczający.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

Co 4 do 6 tygodni, w zależności od oczekiwanych efektów oraz obszaru skóry.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU:

Większość pacjentów odczuwa lekki dyskomfort zarówno w trakcie zabiegu, jak i przez jakiś czas po nim. Można wówczas zażyć delikatne środki przeciwbólowe. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i efekt ten utrzymuje się do wieczora. Niekiedy mogą pojawić się maleńkie strupki, które znikną po ok. tygodniu.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Natłuszczanie skóry kremem poleconym przez lekarza.

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża i karmienie piersią, nowotwory skóry, terapie doustne retinoidami, izotretiną lub sterydami, cukrzyca, picie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp), przyjmowanie leków światłouczulających (antybiotyki, antydepresanty), aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne, stany zapalne skóry, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (max. 4 tygodnie przed zabiegiem), świeżo opalona skóra (max. miesiąc przed zabiegiem), skóra poddana działaniu samoopalacza.

WIĘCEJ INFORMACJI: 

Laser Palomar Emerge jest nieablacyjnym laserem frakcyjnym, którego mikrowiązki światła wnikają w głąb skóry i w kontrolowany sposób uszkadzają naskórek oraz skórę właściwą, bez naruszania ich ciągłości. Powstałe mikrouszkodzenia zapoczątkowują proces głębokiej regeneracji, wówczas zostają wytwarzane nowe fibroblasty, które odbudowują włókna kolagenowe i elastynowe, stanowiące fundament skóry. Dzięki temu skóra staje się gładsza, gęstsza,  jędrniejsza i zdrowsza.

Głowica lasera jest przykładana bezpośrednio do skóry miejsce przy miejscu, wiązki lasera penetrują skórę na głębokość powyżej 1,5 mm. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a skóra po zabiegu jest równomiernie zaczerwieniona. Zaletą zabiegu laserem Emerge jest przede wszystkim krótki czas rekonwalescencji i szybki powrót do swoich codziennych obowiązków. Laser Emerge posiada szeroki zakres możliwości, przede wszystkim ma działanie odmładzające, pobudza komórki do wytwarzania kwasu hialuronowego, który wypełnia zmarszczki. Świetnie się sprawdza w spłycaniu zmarszczek w okolicach oczu, tzw. „kurzych łapek”. Ponadto znakomicie radzi sobie z różnego rodzaju bliznami, przebarwieniami, cieniami i workami pod oczami oraz rozstępami. Poprzez pobudzenie procesów wytwarzania kolagenu i elastyny następuje przebudowa skóry, która zastępowana jest nową i zdrową tkanką.

Jak działa laser Palomar Emerge™

 

Zadzwoń do nas