ZASTOSOWANIE:

Ujędrnienie skóry, poprawa owalu twarzy, spłycenie blizn, modelowanie i lifting twarzy, ujednolicenie kolorytu.

DŁUGOŚĆ ZABIEGU:

Długość zabiegu zależy od powierzchni leczonej skóry.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU:

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

Od 4 do 6.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

Co 3 do 6 tygodni, w zależności od oczekiwanych efektów oraz obszaru skóry.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU:

Skóra po zabiegu może szczypać i piec przez kilka godzin. Ponadto, może być obrzęknięta i mocno zarumieniona – po 24 godzinach wszystko powinno wrócić do normy.  Po zastosowaniu silnych impulsów, kiedy zamierzonym efektem jest złuszczenie naskórka, skóra może być zbrązowiona przez 3 dni po zabiegu. Po tym czasie można wrócić do codziennych obowiązków i robienia makijażu.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Natłuszczanie skóry kremem poleconym przez lekarza.

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża i karmienie piersią, świeża opalenizna (1 miesiąc), choroby nowotworowe skóry, łuszczyca, bielactwo, skłonność do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia krwi, spożywanie alkoholu (24 h przed zabiegiem), cukrzyca, kuracja retinoidami, picie ziół (dziurawiec, nagietek), padaczka.

WIĘCEJ INFORMACJI: 

Za pomocą głowicy NIR systemu laserowego Harmony XL pro emitującej światło bliskiej podczerwieni uzyskuje się efekt termoliftingu i napięcia skóry,  ujędrnienia i tonizacji. Światło ma również wyraźne działanie kojące w bólach mięśni i stawów. Zabieg najczęściej wykonujemy na obszarach twarzy i szyi cechujących się utratą jędrności i napięcia (tak zwana „wiotka skóra”). Podczas zabiegu rozgrzewa się wybiórczo i miejscowo skórę w celu wywołania skurczu włókien kolagenowych oraz pobudzenia produkcji nowego kolagenu, czego efektem jest wyraźne napięcie i ujędrnienie skóry. Zabieg jest komfortowy, pacjent może jedynie odczuwać ciepło emitowane przez głowicę. Po zabiegu może przez kilka godzin utrzymywać się delikatny rumień. Jednak już kolejnego dnia można powrócić do swoich obowiązków bez obaw o niekorzystny wygląd.

Zadzwoń do nas