INTELIGENTNA DEPILACJA LASEROWA – GDAŃSK CLINICA COSMETOLOGICA
Depilacja laserem Vectus Gdańsk – Clinica Cosmetologica
https://i.ytimg.com/vi/M9B55Pm3yDk/maxresdefault.jpg

 

KRÓTKI OPIS DZIAŁANIA:

Depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna, aczkolwiek poczucie dyskomfortu może pojawić się w niektórych okolicach (np. intymnych) lub u osób posiadających niski próg bólu.

DŁUGOŚĆ ZABIEGU:

Depilacja całych nóg – ok. 30 min, pach – ok. 5 min, głębokie bikini – ok. 15 min, wąsik – ok. 5 min.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU: 

1. Dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu zależy zgolić włoski w wybranej okolicy maszynką.

2. Obszar skóry, który ma być poddany depilacji laserowej, nie może być podrażniony ani przesuszony. Jeśli skóra jest w słabej kondycji, należy odpowiednio ją nawilżyć najpóźniej dzień przed zabiegiem.

3. Cztery tygodnie przed depilacją laserową nie wolno włosków wyrywać woskiem, depilatorem, ani pęsetą.

4. W miejscu planowanej depilacji, nie wolno stosować kremów z kwasami owocowymi, witaminą A, witaminą C, przed 4 tygodnie przed zabiegiem.

5. Tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować leków fototoksyczne i fotoalergiczne, ani pić ziół o takim działaniu (nagietek, dziurawiec, herbata Figura 1, 2).

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

Zazwyczaj seria 4-6 zabiegów jest wystarczająca.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

Twarz – co 4 tygodnie; Ramiona – co 4-6 tygodni; Bikini – co 4-6 tygodni; Plecy – co 8-10 tygodni; Nogi – co 8-10 tygodni.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU:

Zaczerwienienie lub/i delikatny obrzęk obszaru skóry poddanego depilacji, który może utrzymywać kilka godzin lub – maksymalnie – 3 dni.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Przy podrażnieniu skóry, należy myć się delikatnymi produktami, można stosować łagodzące kremy, np. Bepanten, Alantan, Panthenol; w depilowanym obszarze nie używać dezodorantów, antyperspirantów, perfum; skórę osuszać delikatnie, bez pocierania. Przed 4 tygodnie po zabiegu nie można się opalać, warto w tym czasie używać kremów z wysokim filtrem UVA. Należy również unikać korzystania z basenu i sauny.

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża, karmienie piersią, niezaleczone infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze), choroby pęcherzowe skóry, świeża opalenizna, podrażnienie skóry, doustna terapia retinoidami (Aknenormin, Isotek), skłonność do przebarwień i bliznowców, bielactwo, łuszczyca.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Laser Vectus™ to najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej. Wszystko odbywa się automatycznie, więc nie występuje ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych. Depilacja laserowa jeszcze nigdy nie była tak skuteczna i szybka. Usuwanie nadmiernego owłosienia, depilacja laserowa laserem Vectus™, jest prawie bezbolesna. Jeśli masz przykre doświadczenia z innych metod laserowej depilacji – koniecznie przyjdź do nas i przekonaj się jak skuteczna, szybka i komfortowa może być nowoczesna depilacja laserowa!

Laser diodowy Vectus™ to efekt pracy naukowców z Harvard University. Przez lata opracowywali i testowali laser o długości fali 810 nm, który działa dzięki fototermolizie selektywnej. Jego światło wnika w głąb skóry, co pozwala na przeniknięcie do aktywnej melaniny. Dzięki temu można tak wpłynąć na komórki barwnikowe mieszka włosowego, by włosy nie były już nigdy zdolne wzrostu.

Laser Vectus™ opiera się na zaawansowanych i opatentowanych technologiach. Jego sercem jest inteligentny czytnik Skintel, który mierzy poziom aktywnej melaniny w skórze. Na podstawie tych pomiarów obliczana jest moc lasera, co jest gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Nie ma bowiem możliwości pomyłki, a natężenie wiązki laserowej pozwala na wykonanie zabiegu z maksymalnym zaangażowaniem przy braku jakichkolwiek dolegliwości u pacjenta. Ponadto technologia Photon Recycling, zapewnia dodatkowo wykorzystanie światła odbitego przez skórę. Nie ma przy tym możliwości oparzenia, nad czym czuwa zaawansowany system chłodzenia Advanced Contact Cooling.

Cennik – sprawdź ceny depilacji laserem Vectus™ – PROMOCJA

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy promocyjne ceny. Promocja jest ograniczona czasowo. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod numerem +48 791 604 604

Wskazania do depilacji laserowej Vectus™

Depilacja laserem diodowym Vectus™ może być wykonana zarówno ze wskazań estetycznych, jak i medycznych (nadmierne owłosienie w przebiegu rozmaitych chorób). Zdecydowanie częściej wykonywana jest w celu poprawienia wyglądu, a co za tym idzie – także samopoczucia. Jest też higieniczna, bo pozwala na usunięcie włosów, na których gromadzą się bakterie.

Efekty laserowej depilacji Vectus™

Laser Vectus™ usuwa 95% owłosienia z objętego naświetlaniem obszaru zabiegu. Pozostałe 5% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od zakończenia kuracji. Je także łatwo jest jednak usunąć – wystarczy jeden zabieg. W celu osiągnięcia maksymalnego efektu wystarcza seria 4, niekiedy 6 zabiegów, które powtarza się co 4-10 tygodni. Są one całkowicie bezpieczne. Zajmuje to kilka do kilkunastu minut, nawet jeśli usuwane są włosy z całych pleców. Efekt jest natomiast trwały. W uzasadnionych przypadkach gwarantujemy również bezpłatne konsultacje ze specjalistami dermatologami.

Zobacz jak wygląda zabieg w naszej placówce:

Laser Vectus™ w mediach

Zadzwoń do nas