Urządzenie GeneO+™ firmy Pollogen opiera się na stymulacji naturalnych możliwości organizmu, co skutkuje złuszczeniem zewnętrznej warstwy skóry, jej dotlenieniem oraz jednoczesnym wchłanianiem podstawowych składników rewitalizujących skórę. Nazywane jest to „efektem Bohra”, polegającym na natlenieniu obszaru zabiegu, co pozwala na wchłonięcie składników odżywczych nie tylko w trakcie, ale też po zabiegu.
Korzyści zabiegów Geneo+™
 – szybkie efekty i krótki czas ich trwania,
– intensywne wchłanianie składników odżywczych,
– naturalne dotlenienie skóry,
– efekty potwierdzone klinicznie,
– niekonieczna rekonwalescencja.
 Zabieg można zastosować w dwóch opcjach: NeoRevive® oraz NeoBright®NeoRevive® to przede wszystkim odmłodzenie skóry, usunięcie zmarszczek i ujędrnienie skóry poprzez zmniejszenie porów i poprawę jej gęstości skóry. Pozwala to na osiągnięcie zdrowszego wyglądu. NeoBright® to z kolei rozjaśnienie i odżywienie skóry. Następuje po nim dotlenienie i nawilżenie skóry, a także wyrównanie jej kolorytu. Także poprawia się gęstość i odżywienie skóry.
 Przebieg zabiegu Geneo+™
 Zabieg rozpoczyna oczyszczanie i złuszczanie naskórka w momencie połączenia na skórze opatentowanej kapsułki Capsugen oraz żelu bogatego w składniki odżywcze. W efekcie powstaje mnóstwo małych bąbelków, bogatych w CO2, które pękają na powierzchni skóry. Skóra reaguje na to wysłaniem natlenionej krwi do obszaru objętego zabiegiem. Krew szybciej przepływa przez naczynia włoskowate, a metabolizmu komórek skóry przyspiesza.
Zadzwoń do nas