ZASTOSOWANIE:

Modelowanie i lifting twarzy, zmarszczki, wiotka i zniszczona skóra twarzy oraz dekoltu, cienie i worki pod oczami, blizny, podwójny podbródek.

DŁUGOŚĆ ZABIEGU:

Od 15 do 60 minut.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU:

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

Jest oceniania indywidualnie przez kosmetologa.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

Zabiegi można wykonywać raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU:

Po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie skóry, które znika maksymalnie godzinę później.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Nawilżanie skóry ulubionym kremem.

PRZECIWWSKAZANIA:

Stany zapalne skóry m.in. trądzik zapalny, opryszczka, bielactwo, egzema, leczenie antykoagulantami.

WIĘCEJ INFORMACJI:

W urządzeniu Mobilift M6 zastosowano opatentowaną przez LPG technologię LIFT, pozwalającą na wykonanie zabiegów ENDERMOLIFT™. Podczas zabiegu dochodzi do mechanicznej stymulacji tkanek za pomocą dwóch klapek umieszczonych w komorze głowicy zabiegowe. W zależności od funkcji jaką mają spełniać, wybiera się odpowiednią częstotliwość ruchu klapek. W efekcie zabiegu dochodzi do przywracania skórze blasku, odprowadza się toksyny, redukuje się opuchliznę i sińce pod oczami, wygładza się zmarszczki, ujędrnia się cienką, delikatną i zwiotczałą skórę. Zabiegi wykonuje się na twarzy, szyi, dekolcie oraz na dłoniach.

Urządzenie Mobilift M6 reaktywuje komórki w naturalny sposób poprzez mechaniczną stymulację. Skóra ulega procesowi odmłodzenia od środka. Badania kliniczne udowadniają, że dzięki zabiegom MOBILIFT ilość kwasu hialuronowego w skórze wzrasta o 80%, dzięki czemu zmarszczki gładsze są o 23%. Jest to efekt , który skóra osiąga po 6 tygodniach terapii. Dodatkowo skóra jest dwukrotnie bardziej rozświetlona.

Zadzwoń do nas