ZASTOSOWANIE:

Modelowanie sylwetki, usuwanie cellulitu i rozstępów, zmniejszanie ilości tkanki tłuszczowej, redukcja blizn, podniesienie biustu, ujędrnienie oraz odmłodzenie skóry twarzy i całego ciała.

DŁUGOŚĆ ZABIEGU:

Od 30 do 60 minut.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU:

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

Pierwsze efekty widoczne są po 6 zabiegach. Połączenie zabiegów z aktywnością fizyczną daje najlepsze rezultaty. Optymalna liczba zabiegów w serii jest indywidualna.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

Zabiegi można wykonywać raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU:

Mogą pojawić się niewielkie siniaki czy miejscowa nadwrażliwości skóry na dotyk. Trzy dni po zabiegu wszystko powinno wrócić do normy.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

Nawilżanie skóry balsamem, mleczkiem lub masłem, wedle potrzeb.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nowotwór skóry, ciąża i karmienie piersią, okres po ciąży – zabiegu nie można wykonać do 5. miesiąca po porodzie naturalnym oraz do 7. miesiąca po cesarskim cięciu, zapalenie żył, przyjmowanie antykoagulantów.

WIĘCEJ INFORMACJI: 

Endermologia Lipomassage LPG

CELLU M6® Integral jest najnowszym urządzeniem LPG®. Dzięki innowacyjnym połączeniom dwóch technik można osiągnąć znacznie lepsze efekty. Zabiegi na twarzy oraz w innych części ciała przeprowadza się poprzez stymulację komórkową, która oddziałuje na tkankę łączną.

Aparat CELLU M6® Integral wyposażony jest w najnowszą głowicę do zabiegów ROLL. Pozwala też na jeszcze skuteczniejszy zabieg Lipomassage. Tkanka zasysana jest precyzyjnie, co wpływa na znacznie szybsze działanie i osiąganie efektów bez żadnego zagrożenia dla pacjenta. W porównaniu z poprzednimi urządzeniami tej samej serii, fałda tkanki jest większa o nawet 50%.

Zadzwoń do nas